Spēkavīru čempionāta otrais posms jau šo sestdien Koknesē

Spēkavīri,Spēkavīru Čempionāts 2013 | Cet, 2013. gada 6. jūnijs 11:56

kokneša kauss 8 junijs1_out

„Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionāts 2013” uzņem apgriezienus. Sestdien par “Kokneša kausu” spēkavīri cīnīsies teikām apvītajā Koknesē.

 

Kokneses novada svētkos spēkavīri veiks sešus vingrinājumus. Jau tradicionāli atlēti cīnīsies par biedrības “SB Koknesis” iedibināto “Kokneša kausu” baļķa celšanā un trīs labākajiem spēkavīriem sarupējusi arī naudas balvas. Atgādinām, ka pagājušajā gadā pirmo Kokneša kausu izcīnīja Mihails Kokļajevs no Krievijas.

Sacensības arī šoreiz solās būt spraigas. Atlētiem nāksies turēt “Fiskars krucifiksu”, stumt ķerru un velt riepu  “Keraterm stafetē”, nest “Olainfarm/Meldonium nēšus”, celt “Siltums Jums atlanta akmeņus” un vilkt no zemes Latvijas Dzelzceļa automašīnu.

Pirrmā posma uzvarētājs Didzis Zariņš noteikti gribēs arī Kokneses posmā uzrādīt labus rezultātus. Atspēlēties vēlēsies un par uzvaru cīnīsies Artis Plivda, kuram pirmajā posmā otrā vieta. Arī pirmā posma trešās vietas ieguvējs Oskars Martužans kā vienmēr ir gatavs cīņai. Tiekamies 8.jūnijā Kokneses estrādē jau no vieniem dienā!

Lai gan spēkavīru čempionāts ir tikko sācies, pirmās traumas liedz diviem atlētiem cīnīties par stiprākā vīra titulu. No turpmākās cīņas savainojumu dēļ izstājas Jānis Ilgavižšs un pieredzējušais Ildars Sviķis.

 „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionāta 2013” nākamie posmi Smiltenē, Mērsragā, Ilūkstē, Limbažos, Ventspilī, Valmierā (Pāru sacensības), Mārcienā (Pāru sacensības).

„Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionātu 2013” atbalsta: Siltums Jums, Fiskars, Stihl, Lode, Latvijas Dzelzceļš un Meldonijs (Olainfarm). Īpašu paldies Kokneses posma organizēšanā izsakam biedrībai „SB Koknesis”. Par spēkavīru aktivitātēm informē radio SWH un sportacentrs.com.

Vairāk informācijas par čempionāta norisēm parstipru.lv