SČ13 Apraksts

2013.gada 18.maijā ar „Lido kausa” izcīņu savu sezonu uzsāks Latvijas spēka vīri. Šis ir Latvijas čempionāta jubilejas gads. Jau desmit sezonas dažādās Latvijas pilsētās norisinās spēka vīru cīņas, kas pulcē skatītājus no malu malām un ir iekarojušas nedalītu populariāti līdzjutēju vidū.

Jubilejas gadā „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionātā” piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits. Viņu vidū ir tik labi pazīstamie atlēti Agris Kazeļņiks, Artis Plivda un pagājušā gada čempions Dainis Zāģeris. Ierindā būs arī pieredzējušie spēkavīri Mareks Leitis, Andris Leišavnieks un par čempiona titulu cīnīsies arī Didzis Zariņš. Jaunie spēkavīri, kas nu jau uzkrājuši pieredzi startējot pagājušā gada čempionātā- kuldīdznieki Oskars Martužans, Edgars Andersons, Jānis Šleckus un daudzi citi, būs gatavi mest izaicinājumu saviem pieredzējušākajiem kolēģiem.

 „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionāta” ietvaros notiks pieci regulārās sezonas posmi un superfināls. Katrā posmā atlēti veiks sešus klasiskus spēka vingrinājumus. Finālam kvalificēsies desmit labākie regulārās sezonas rezultātu īpašnieki.

Šogad „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionāta 2013” posmi norisināsies šādās pilsētās:

Rīga – 18.maijs (Lido kausa izcīņa)
Koknese – 8. jūnijs
Smiltene – 15.jūnijs (Smiltenes piena kauss)
Mērsrags – 13. jūlijs

Ilūkste – 20.jūlijs

„Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionāta 2013” superfināls notiks divās dienās– 3.augustā Ventspilī un 4.augustā Limbažos, kuru laikā atlēti veiks desmit vingrinājumus.

Spēkavīru sezona tiks noslēgta ar pāru sacensībām – 10.augustā Valmierā un 11.augustā Mārcienā.

 „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionātu 2013” ikviens interesents varēs vērot gan klātienē, gan arī sacensību TV apskatos, kas tiks translēti LTV7. Par spēkavīru aktivitātēm informēs radio SWH un sportacentrs.com.

Šogad „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionātu 2013” atbalsta jauni sadarbības partneri- FISKARS, STIHL un MELDONIJS (OLAINFARM), kā arī turpinās ilggadējā sadarbība ar čempionāta titulsponsoru SILTUMS JUMS un LODE.