BTA SIEVIEŠU DIENAS RALLIJĀ 2013 PIEDALĪSIES VAIRĀK NEKĀ 800 SIEVIETES

Sieviešu dienas rallijs 2013 | Tre, 2013. gada 6. marts 17:04

img_0549

Par godu dāmām un Starptautiskajai sieviešu dienai, 8. martā norisināsies lielākais un grandiozākais Sieviešu dienas pasākums Rīgā – „BTA Sieviešu dienas rallijs 2013”. Šogad tas vienviet pulcēs vairāk nekā 800 atraktīvas un radošas dāmas, kuras pieņēmušas šo izaicinājumu un gatavas pierādīt, ka dāmas ir labas autobraucējas.

Šis gads ir īpašs, jo „BTA Sieviešu dienas rallijam” aprit pieci gadi. Dāmu atsaucība šoreiz bija negaidīti liela un jau februāra sākumā tika slēgta pieteikšanās, jo divu mēnešu laikā bija pieteikts rekordliels ekipāžu skaits – kopumā 360.

„BTA Sieviešu dienas rallijs” nu jau kļuvis par lielāko Sieviešu dienas svinēšanas pasākumu Rīgā un, iespējams, visā Latvijā. Katru gadu šis pasākums pulcē arvien kuplāku skaitu sieviešu. Šogad ļoti īsā laikā tika pārspēts iepriekšējo gadu dalībnieču skaits, un dāmas lika rast mums visdažādākos risinājumus, lai spētu iepriecināt vēl vairāk braukt gribētājas un rallijs būtu jautrs un neaizmirstams piedzīvojums,” apgalvo „BTA Sieviešu dienas rallija” direktors Gatis Dzeguze. „Vēl joprojām katru dienu sievietes raksta, zvana, un jautā, vai tiešām vairs nav iespēja pieteikties. Tas ir kā pierādījums, ka šāda veida pasākums tikai daiļā dzimuma pārstāvēm ir nepieciešams.”

„BTA Sieviešu dienas rallijs 2013” norisināsies īpašā dienā, tieši Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā, modes un izklaides centrā „Riga Plaza”. Jau no plkst. 10:00 rītā būs iespējams reģistrēties un iziet auto tehnisko apskati, pēc tam līdz pēcpusdienai varēs turpat izbaudīt un iesaistīties sievišķīgās izklaidēs. Šogad pasākums būs vēl aizraujošāks, adrenalīna piepildītāks, jo sacīkstes sāksies dienas otrajā pusē, startējot no plkst. 15:00, maršrutā Rīga – Saulkrasti – Limbaži – Rīga, kopā pavisam 200 km. Būs jāizmanto sievišķā intuīcija un atjautība deviņu kontrolpunktu meklējumos. Pēc pusnakts pati trakākā un jestrākā Sieviešu dienas ballīte Rīgā, kuru vadīs atraktīvais Ufo un spēkavīrs Raimonds Bergmanis. Speciāli dāmām būs veltīts grandiozs šovs, dažādi konkursi un interesantas spēles. Visus priecēs rokgrupa „Dzelzs vilks”. Kā ierasts, pēc pusnakts dalībnieces tiks apbalvotas aptuveni divdesmit dažādās nominācijās un uzzināsim šī gada atjautīgāko, ātrāko un labāko „BTA Sieviešu dienas rallija” ekipāžu.

Jānis Lucaus, BTA valdes priekšsēdētājs: „Prieks, ka jau tradicionāli varam atbalstīt „BTA Sieviešu dienas ralliju” un palīdzēt radīt šo īpašo svētku notikumu azartiskākajām sievietēm Latvijā. Mēs kā apdrošinātāji jūtamies droši par sacensību norisi, jo, ņemot vērā mūsu statistiku, sievietes ir uzmanīgas autobraucējas un rod risinājumu visdažādākajās situācijās. Dāmas brauciet droši un izbaudiet šo dienu!

Šis ir īpašs jubilejas gads ne tikai „BTA Sieviešu dienas rallijam”, bet arī mums pašiem – BTA svin divdesmit gadu jubileju. Esam lepni par izaugsmi Latvijā un citās valstīs Eiropā, par savu komandu, uzticamiem klientiem un partneriem. Izaugsmei nav robežu, tādēļ novēlam arī „BTA Sieviešu dienas rallijam” plesties plašumā, iekarot Baltiju un priecēt arvien vairāk dāmu.”

Galveno balvu 1. vietas ieguvējiem nodošina pasākuma ģenerālsponsors „BTA Insurance Company” SE, nominācijām – Ceļojumu bode, Blue Box, ESPA Riga, Visit Latvia, Fit Fitness, Siltums Jums, Garra Rufa zivtiņu SPA, Lauma Lingerie, Officeday, John Paul Mitchell profesionālā matu kosmētika, Attirance, Burleska, Norde, Delise, Baltic Taxi, Melnā kafija un Bosch.

Pasākumu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība „BTA Insurance Company” SE, modes un izklaides centrs „Rīga Plaza”. Informatīvie atbalstītāji: radio SWH un ziņu portāls TVNET.

Nav ko pieri raukt, arī sievietes māk braukt!