SR12 Apraksts

Nav ko pieri raukt, Arī sievietes māk braukt! 

 

Pavasarīga, azartiska un bez vīriešu padomiem pavadīta diena Zemgales pusē -kopā ar draudzeni, mammu, meitu vai vīramāti, veidos īpašu, neaizmirstamu vienojošu sajūtu, kura paliks tikai Jūsu atmiņā.

Atstājiet vīriešus gaidot. Lai bruņojas ar pacietību, izdomu, tulpēm un fotoaparātiem. Gaidīšana vienmēr atmaksājas. Ļaujiet saviem kungiem iemīlēties no jauna. Kautrīgi noskūpstīt uz vaiga, pasniegt mazu nieciņu un samulst no Jūsu daiļā acu skata. Tas viss finišā, bet pirms tam…

Pavadiet šo sieviešu dienu citādi – esiet smaidīgākas, uzņēmīgākas un skatieties uz lietām citādāk!

Tāpat kā 1910.g. Kopenhāgenā, kad Klāra Cetkina aicināja sākt atzīmēt Sieviešu dienu kā svētkus ikvienai sievietei, tāpat arī šobrīd Jūs, cienījamās dāmas, tiekat aicinātas veltīt šo dienu sev un savai sievišķīgajai būtībai.

Ikviena būs uzvarētāja, ikviena ir un būs īpaša, tādēļ vien, ka ir sieviete.

Ja Jūs uzrunā šīs rindas – mēs sapratīsimies…

Tikai laicīgi piesakiet savu divu dāmu komandu, jo trasē dosies ierobežots skaits azartisko dāmu auto. Protams, uz noslēguma pasākumu varēs doties kuplā skaitā gan atbalstītāji vīrieši, gan dāmas, kas vēl nav saņēmušās uz sevis pierādīšanu pie auto stūres.

 

Kas notiks BTA Sieviešu dienas Rallijā 2012?

10.martā jau no 7.00 sāksim pulcēties pie tirdzniecības centra Riga Plaza, kur katra komanda saņems karti un norādes par nākamo kontrolpunktu. Starts no 10.00, un tā – no viena kontrolpunkta līdz nākamajam kontrolpunktam, kamēr visas komandas finišē. Uzdevumi katrā kontrolpunktā būs sievišķīgi un ne tik sievišķīgi, vienkārši un komplicēti, neprātīgi un asprātīgi, bet pierādīts – vīrieši ar tiem netiktu galā labāk!

Trase vīsies pa Rīgu, Bauskas novadu un Jelgavas novadu, kopā apmēram 250 km. Galvenais – ievērot ceļu satiksmes noteikumus un respektēt gan pārējās dalībnieces, gan citus satiksmes dalībniekus. Komandas automašīna – jebkura rūpnīcā ražota un satiksmē atļauta automašīna, kas nav uzlabota sporta sacensību vajadzībām (Plašāka informācija par tehniskajām prasībām u.c. lietām – skat. Nolikumu).

Pēc visu kontrolpunktu atrašanas pareizā secībā un sekmīga finiša, visas dalībnieces, atbalstītājus, fanus, pielūdzējus, padomdevējus, sagaidītājus un puķu pasniedzējus gaidīs apbalvošana un afterparty.

 

Pieteikšanās un Dalības maksa.

 

 

Jo ātrāk pieteiksiet savu komandu, jo lielāka garantija, ka būs iespēja „izgriezt pogas večiem” un lētāk.

Piesaki savu komandu līdz š.g. 31.decembrim un maksā tikai 30 LVL par komandu,

no 2012.gada 1.janvāra līdz 2012.gada 15.februārim dalības maksa ir-  35 Ls par komandu,

no 2012.gada 16.februāra līdz 2012.gada 5.martam dalības maksa ir – 40 Ls par komandu,

no 2012.gada 5.marta līdz 2012.gada 8.martam dalības maksa ir – 50 Ls par komandu.

 

 Balvas.

  

Apbalvotas tiek pirmās trīs Ekipāžas ar diplomiem un Organizatora un atbalstītāju sarūpētām balvām. 

 

Nolikums.

Visas svarīgās lietas varat atrast BTA Sieviešu dienas Rallija 2012 Nolikumā.