SR13 Apraksts

BTA SIEVIEŠU DIENAS RALLIJS 2013

Sieviešu dienas rallijam 5 gadi! Kā ierasts, biedrība „Par stipru Latviju!” un apdrošināšanas akciju sabiedrība BTA aicina visas jaukās un atraktīvās sievietes piedalīties īstā autobraukšanas piedzīvojumā – „BTA Sieviešu dienas rallijā 2013”.

8. marts joprojām ir diena, kad vīrieši sievietēm pievērš īpašu uzmanību, dāvā tradicionālus un katru gadu vienādus ziedus, rīko pārsteigumus. Šī ir Sieviešu diena, tādēļ tā jāatzīmē tā, kā patiktu pašām. „BTA Sieviešu dienas rallijs” ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas – darbs, pusdienlaika vai vakara aktivitātes, veikals, mājupceļš. Vajag ļauties  jaunām, radošām, uzjautrinošām un pozitīvām emocijām. Atstājiet vīriešus līdzjutēju godā, lai bruņojas ar pacietību, gādā ziedus un tikai sestdien gaida Jūs mājās. Pavadiet pavasarīgu pēcpusdienu kopā ar draudzeni, mammu, meitu vai māsu.

Rallijs šoreiz notiks īpašā datumā, tieši 8.martā, piektdienā. Pasākums solās būt daudz aizraujošāks, adrenalīna piepildītāks – sacīkstes norisināsies dienas tumšajā laikā, startējot no plkst. 15.00. Šoreiz Jums būs iespēja uzzināt vēsturiskas vietas un atklāt jaunus ceļus Vidzemes jūrmalas piekrastē. Kontrolpunktu skaits samazināsies. Noteikti būs jāizmanto Jūsu sievišķā intuīcija kontrolpunktus meklējumos, liekot lietā atjautību un izdomu. Startējam un finišējam modes un izklaides centrā Rīga Plaza, kur notiks arī pati jestrākā Sieviešu dienas ballīte. Šoreiz atgriezīsimies centra ēdināšanas zonā. No paša rīta līdz pilnīgai uzvarai kopā ar Jums rotaļāsies Raimonds Bergmanis un Kaspars Upacieris (Ufo). Par muzikālo gaisotni rūpēsies grupa „Two Old Babies”, kura sola dažādus pārsteigumus.

Ziedi, dāvanas, komplimenti, lieliska pasākuma gaisotne un vienmēr esošā svētku sajūta liecina, ka „BTA Sieviešu dienas rallijs”, tāpat kā Sieviešu diena, ir kļuvis par nemirstīgu tradīciju.