BTA Sieviešu dienas rallija 2013 dalībnieces 8. marta svētkus sāk svinēt mēnesi iepriekš

Sieviešu dienas rallijs 2013 | Ses, 2013. gada 9. februāris 21:20

Piektdien, 8. februārī, klubā „Pie Labvēlīgā Tipa”, notika BTA Sieviešu dienas rallija pre-party, lai jau mēnesi pirms Starptautiskās sieviešu dienas sāktu svinēt šos svētkus un iepriecinātu visas tās dāmas, kuras piedalīsies šajā autobraukšanas piedzīvojumā daiļā dzimuma pārstāvēm.

Pasākumā ieradās vairāk nekā 150 dāmas, kuras startēs 2013. gada BTA Sieviešu dienas rallijā. Lielākā daļa jau bija guvusi pieredzi, piedaloties iepriekš, un šis gads nebūs izņēmums. Oficiālajā daļa dalībniecēm par jaunumiem un rallija norisi pastāstīja BTA Sieviešu dienas rallija direktors Gatis Dzeguze un galvenais tiesnesis, 4×4 kluba pārstāvis Andris Vanags. Daudz vēlējumus un atzinīgus vārdus izteica ģenerālsponsora BTA KASKO apdrošināšanas risku parakstītājs un pieckārtējs Latvijas čempions kartingā un autošosejas braucējs Henrijs Grūbe, kā arī CSDD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Jānis Aizpors. Viņi apgalvoja, ka sievietes ir daudz apzinīgākas autobraucējas nekā vīrieši un 8. marta svētkus vīriešiem padarīt vēl īpašākus ir liels gods.

Vakara gaitā dāmām tika sagādāti vairāki īpaši pārsteigumi. Pasākuma vadītājs Kaspars Upacieris Ufo bija viens no tiem, kurš piedalījās jauno rallija dziesmu tapšanā un aicināja Lieni Šomasi, Dzelzs vilku ar Košo, Ventas bumbu un Uldi Vanagu tās izpildīt šim pasākumam veltītās dziesmas. Sievietes neviltotu prieku izrādīja par grupas Dzelzs vilks un Lienes Šomases uzstāšanos, jo tieši viņu izpildītās kompozīcijas bija jaunums un ieguva lielākas skatītāju simpātijas. Diemžēl, personīgu iemeslu dēļ uz pasākumu ierasties nevarēja Sieviešu dienas rallija himnas izpildītāja Olga Rajecka.

Īpašu sveicienu un uzrunu dāmām teica ilggadējā rallija dalībniece Liene Šomase, kura uz skatuves tā vienkārši viss neuznāca. Viņu uznesa trīs Latvijas spēcīgākie vīri – Agris Kazeļņiks, Dainis Zāģeris un Didzis Zariņš. Tas bija kā īpašs pārsteigums arī visām pārējām dāmām, jo ikviena varēja izbaudīt, kā ir justies droši tik spēcīgu vīriešu rokās.

BTA Sieviešu dienas rallija pre-party apmeklēja arī „Mrs. Grandma Universe 2013” titula ieguvēja un ekstrēmo sporta veidu cienītāja Lilita Siliņa. Viņa vakaru baudīja kopā ar savu pārinieci BTA Sieviešu dienas rallijā un abas 8. martā centīsies uzvarēt, pārsteigt ar sievišķo intuīciju.

Visa vakara garumā tika filmēts video materiāls, lai pēc tam izveidotu BTA Sieviešu dienas rallija himnas oficiālo video.

Sekojiet līdzi informācijai BTA Sieviešu dienas rallija profilam mājas lapā parstipru.lv. Nākamās nedēļas laikā tiks izveidotas foto galerijas.