STUDENT, meklē atlaides kodu savā augstskolā!

Stipro Skrējiens 4 | Cet, 2012. gada 5. aprīlis 13:32

Šogad tiek turpināta jau pagājušajā gadā aizsāktā tradīcija izaicināt uz sacensībām Latvijas augstskolu komandas, lai noskaidrotu, kura tad īsti ir Stiprākā Latvijas augstskola! Pagājušajā gadā šo titulu izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Kurš uzvarēs šogad?

Sacensību dalībnieki jau tradicionāli tiks iedalīti trijās grupās:

-        sieviešu  (individuāli)

-        vīriešu (individuāli)

-        komandu grupa ar 4 dalībniekiem (jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem).

Šobrīd Stipro Skrējienam pieteikušies vairāk kā 1300 dalībnieki. Visvairāk gan piesakās vīriešu kārtas pārstāvji- 627, sievietēm vēl ir laiks pieteikties un pārspēt 157, kas pieteikušās patreiz. Arī komandu skaits aug, jau- 129. Izskatās, ka šogad cīņa ar sevi un citiem būs spraiga.

Tikai Latvijas augstskolu studentiem piedāvājam iespēju pieteikties Stipro skrējienam par īpaši draudzīgām cenām. Līdz pat 3.maijam studentiem un studentēm dalības maksas individuālajā dalībnieku grupā ir 6LVL un komandu grupā 40LVL.

Piesakoties skrējienam noteikti ir jānorāda katrai augstskolai piešķirtā unikālā parole, kā arī pasākuma dienā pie numuru saņemšanas jāuzrāda jebkāda studentu identificējošs dokuments/karte. Unikālo paroli meklē savā augstskolā!

Pieteikuma anketas un sīkāka informācija par skrējienu pieejama organizatoru mājas lapā www.stiproskrejiens.lv