SS4 Apraksts

Cik stiprs esi Tu un Tavi draugi? Tavs draugu kolektīvs? Esi piedalījies un zini, kas ir Stipro Skrējiens? Esi dzirdējis, bet nav bijusi drosme pieteikties? Dzirdi par šādu pasākumu pirmo reizi? Stipro Skrējiena rīkotāji atkal met izaicinājumu Latvijas stiprākajiem. Šis nav tradicionāls skrējiens asfaltētā distancē, vai labiekārtotā meža trasē. Pēc finiša noteikti jūs būsiet netīri un slapji, bet ļoti apmierināti un gandarīti par savu veikumu distancē. Tikai Stipro Skrējienā izpalīdzība un atbalsts blakus esošajam dominē pār vēlmi uzrādīt labāku laiku trasē. Galvenais uzdevums – sasniegt finišu. Vēlaties izbaudīt šādas emocijas? Tad Stipro Skrējiens ir tieši Jums.

Kopš pagājušā gada par labu tradīciju kļuva Stipro Skrējienu rīkot 4.maijā. Devīze “PAR STIPRU LATVIJU” aicina ne tikai atkal pārbaudīt savu varēšanu, bet arī pietiekami netradicionālā veidā atzīmēt Latvijas Neatkarības atjaunošanas kārtējo gadadienu.

STIPRO SKRĒJIENS noteikti izceļas uz citu skrējienu fona. Šāda veida pasākums Austrumeiropā ir vienīgais. Latvija var! Dalībniekus gaida 6.5 km garā trase ar vairāk kā 30 dabīgiem un mākslīgi veidotiem šķēršļiem. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, pārbaudījumi tiks uzlaboti un mainīti. Vienlaicīgi organizatori arī gatavo pilnīgi jaunus šķēršļus, kuri būs pārsteigums iepriekšējo skrējienu dalībniekiem. Pārbaudiet savu spēku, varēšanu un atklājiet sevī īpašības, kuras pirms tam nebija izpaudušās.

Organizatori no 30.janvāra aicina pieteiktie skrējiena dalībniekus no 18 gadiem, gan vīriešu, gan sieviešu ieskaites grupā. Īpaši dalībnieku grupa tiek veidota komandām, kuras var veidot darba kolektīvs vai draugu kopa. Vienīgais nosacījums – komandā jābūt vismas vienai dāmai.

Stiprākie Latvijas iedzīvotāji pulcējas 4.maijā Cinevillā un viņus atbalsta Betsafe , Sportland un Gandrs.