Stipro Skrējiens izaicina arī šogad

Stipro Skrējiens 4 | Cet, 2012. gada 12. aprīlis 13:55

4. maijā kino pilsētā Cinevilla atkal pulcēsies Latvijas Stiprākie cilvēki. Nu jau par tradīciju ir kļuvis Stipro Skrējiens, kuru rīko biedrība „Par Stipru Latviju”.

2010.gada pavasarī tika iedibināta jauna tradīcija – iesākt vasaras sporta sezonu ar “Stipro Skrējienu”. Kopš pagājušā gada Latvijas Stiprākie skrējēji pulcējas Tukuma novada Slampes pagasta kino pilsētā „Cinevilla”. „Stipro Skrējiens 4” domāts visiem aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk izmēģināt savus spēkus un ir vēlme pierādīt to, ka sēdēšana ofisā nav mazinājusi viņu sportisko garu un vēlmi sportot. Šis pasākums, kas notiek Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, kopā pulcina arī pašvaldību, organizāciju un augstskolu komandas.

Kino pilsētas „Cinevilla” izveidotajā trasē iekļauti ap 30 mākslīgi un dabīgi veidoti šķēršļi, kurus pieveikt ir aicināts ikviens, sākot no 18 gadu vecuma. Kopējais trases garums šajā gadā sasniedzis 7,1 km un, salīdzinot ar 2011.gadu, tajā veikti uzlabojumi un izveidoti jauni pārbaudījumi.

Šobrīd „Stipro Skrējienam 4” jau pieteikušies vairāk nekā 1500 dalībnieki, tostarp 704 vīrieši un 185 sievietes. Komandu skaits arī pakāpeniski pieaug, bet šobrīd savus spēkus ir gatavas pārbaudīt 156. Dalībnieku kontingents ir gana raibs, sākot no ofisu darbiniekiem un beidzot ar Olimpisko spēļu dalībniekiem. Šeit nav tautības, reliģiskās un politiskās pārliecības ierobežojumu. Ikviens ir aicināts skriet Par Stipru Latviju!

Pieteikšanās „Stipro skrējienam 4” vēl joprojām turpinās. Organizatori gaida pieteikumus, lai varētu noteiktu Latvijas stiprāko komandu, spēcīgāko augstskolu un veiklāko gan sieviešu, gan vīriešu kārtas pārstāvi.

Šāda veida skrējiens ir vienīgais Austrumeiropā un Skandināvijā, tāpēc varam lepoties ar to, ka esam īpaši un vienreiz gadā spējam aizraut tik daudz ekstrēmā sporta veida mīļotājus.

Tiekamies 4.maijā, kino pilsētā Cinevilla un skriesim Par Stipru Latviju visi kopā!

Lai uzskatāmi redzētu kā šis skrējiens izskatās, mazs video ieskats šeit:http://www.youtube.com/watch?v=dbjLhDKkKlo&list=UU-ePlg7lcqST2kKT_KwkC8w&index=4&feature=plcp

Vairāk informācijas: www.stiproskrejiens.lv

Seko mums:

Draugiem.lv  http://www.draugiem.lv/parstiprulatviju/

Facebook.com

Twitter.com