Stipro Skrējienā piedalās vairāk kā 300 uzņēmumu un novadu komandas!

Stipro Skrējiens 4 | Tre, 2012. gada 2. maijs 23:49

Gada ekstrēmākais pasākums jau pēc divām dienām Cinevillā kopā pulcēs jau vairāk kā 2600 dalībnieku!

Stipro Skrējiens jau šo piektdien, 4.maijā, kinopilsētā Cinevilla.

Stipro Skrējienā kā pēdējās startēs komandas, kuras šogad ir īpaši plaši pārstāvētas. Atgādinām, ka līdz 3.maijam savas komandas pieteikt var mājaslapā www.stiproskrējiens.lv. Komandas sastāvā jābūt četriem dalībniekiem, taču vismaz vienai no tām ir jābūt daiļā dzimuma pārstāvei.

Vislielāko komandu skaitu pieteicis uzņēmums SIA Lattelecom. Finanšu sektoru pārstāv SIA Hipolīzings, Hipotēku un zemes banka, AS DNB banka, AS SEB Banka, BTA Insurance Company SE. Skrien dažādu nozaru pārstāvēti uzņēmumi- SIA Ventspils Nafta Termināls, AS Cēsu Alus, SIA Rīgas meži, SIA Stockmann, SIA Brabantia Latvia, GlaxoSmithKline. Visplašāk savu novadu pārstāv Ventspils pilsētas dome, bet piedalās arī Tērvetes, Brocēnu, Ķeguma, Nīcas un Ozolnieku novadi. Skries arī mākslas pārstāvji no Dailes un Nacionālā teātra. Medijus pārstāv radio SWH  un telekompānija LNT ar Andreju Ēķi priekšgalā.

Organizatori atgādina, ka pēc skrējiena būs iespēja nomazgāties, bet par nelielu samaksu izmantot arī pirts pakalpojumus. Skrējienā noteikti nevajadzētu vilkt savus labākos sporta apavus un drēbes.

Laipni aicināti ir arī līdzjutēji, kuru atbalsts skrējējiem ir īpaši vajadzīgs. Visas dienas garumā kinopilsētā Cinevilla darbosies kafejnīcas, būs dažādas atrakcijas un garlaikoties nebūs laika nevienam.

Gaidam vēl arī tavu pieteikumu!

Sacensību programma:

Ierašanās un reģistrācija: 10:00 –12:25

Dalībnieku sapulce: 12:30 –12:45

Starts Sievietēm 13:00, starts vīriešiem 13:40

Starts komandām 14:20

Kontrollaika beigas:16:30

Apbalvošana: 17:00

 

Tiekamies jau 4.maijā Cinevillā un nosvinēsim Latvijas svētkus kopā!

Vairāk informācijas: www.stiproskrejiens.lv

  • gj

    ceru, ka pie šķēršliem nebūs jāstāv rindās un tie ir paredzēti tik lielam dalībnieku skaitam.