Stiprie Latvijas skrējēji!

Stipro Skrējiens 4 | Tre, 2012. gada 28. marts 12:48

“Stipro Skrējiena” rīkotājiem ir gods paziņots, ka pieteikumu skaits ir pārsniedzis pirmo tūkstoti. Mums prieks par 118 dāmām, 112 komandām un 453 kungiem. Taču visiem, kuri vēl nav atsūtījuši savus pieteikumus, rīkotāji vēlas atgādināt, ka 1.aprīlī mainās dalības maksa individuālajās dalībnieku grupās. Tāpēc nekavējieties un reģistrējaties “Stipro Skrējienam” Cinevillā laicīgi.

No nākošās nedēļas organizatori iesāks trases gatavošanu. Pirmajā vizītē Cinevillā tika noskaidrots, ka pagājušā skrējienā izmantotie šķēršļi joprojām ir labā stāvoklī. Taču organizatori ziemas laikā nav gulējuši uz lauriem un trasē šogad ir ieplānoti arī jauni pārbaudījumi. Arī pati distance solās būt mazliet garāka par pagājušajā pavasarī veiktajiem 6,5 km. Organizatori sola, ka aprīļa laikā visi interesenti varēs sekot līdzi trases izveidei.

“Latvijā ir samērā daudz brīvo dienu, kad varam atpūsties, taču nevienmēr mēs zinam, ko šajās dienās iesākt un kā šīs dienas pilnvērtīgi pavadīt, varbūt izmēģinot ko jaunu un netradicionālu. Stipro Skrējiens man kā Latvijas patriotam, ir lieliska iespēja kā Valsts svētkus nosvinēt savādāk- skrienot par Stipru Latviju! Ja mēs paši būsim stipri, arī valsts tāda būs!”, tā Andrejs Ēķis, kurš pagājušajā gadā pats veica šo distanci un arī šajā pavasarī aktīvi atbalsta skrējiena ideju.

Vairāk informācijas: parstipru.lv

 

Seko mums:

Draugiem.lv  http://www.draugiem.lv/parstiprulatviju/

Facebook.com

Twitter.com