MS12 Apraksts

„Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei” 2012

 

Jau piekto gadu biedrība „Par stipru Latviju!” par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai organizē pasākumu Mežaparkā ģimenēm ar bērniem – „Mazā stiprinieka piedzīvojumi apkārt pasaulei”. Tā ideja ir dot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt brīvo laiku kopā, piedaloties dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs, apceļojot dažādas pasaules valstis, iepazīt to zināmākās vietas un izspēlēt nacionālās spēles. Padarīt ģimenes atpūtu interesantāku, piedāvājot iedzīvotājiem jaunu, atraktīvu pasākumu visai ģimenei.

Šogad esam parūpējušies par skaistu koncertu pasākuma apmeklētājiem un interesantām atrakcijām, radošajām darbnīcām dalībniekiem.

 

Pasākuma programma

Galvenais uzdevums pasākuma organizatoriem ir dot iespēju gan vecākiem, gan bērniem, vecumā no 3 – 12 gadiem, lieliski pavadīt kopā laiku un atpūsties, piedaloties dažādās sportiskās spēlēs un atrakcijās, kā arī parādīt savas prasmes vairākās radošajās darbnīcās. Visas spēles tiek piemērotas dažāda vecuma bērniem, kā arī ar savām atvasēm kopā var piedalīties arī vecāki.

 

Atrakcijas

Šajā gadā, ikvienam mazajam būs dota iespēja apceļojot dažādas pasaules valstis, iepazīt to zināmākās vietas un izspēlēt nacionālās spēles.

Anglijā kopā ar angļu džentelmeņiem būs jāspēlē golfs un krokets.

Francijā (atbalsta Marsieši®bērnu iecienītākie multivitamīni visā galaktikā) būs jāmet riņķi un Eifeļa torņa un varēs arī spēlēties ar lidojošajiem šķīvīšiem.

Ēģiptē (atbalsta dabīgo augļu un dārzeņu sulu, nektāru, sulas dzērienu, dzeramā ūdens un gāzēto bezalkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs A/S Gutta) kopā ar Ēģiptes faraonu būs jābūvē piramīda no basketbola bumbām.

Indija – jātrāpa florbola bumbiņa vārtos, kuriem priekšā stāv zilonis.

Ķīnā ikvienam būs jāpalīdz pūķim tikt pāri lielajam Ķīnas mūrim.

Japānā geiša iemācīs pareizi ēst suši ar irbulīšiem.

Amerikā kopā ar kovbojiem varēs ar ūdens pistoli šaut mērķī.

Atgriežoties atkal Anglijā, būs jāizlien cauri papīra tunelim un jāpiezvana pie Big Ben zvana.

 

Radošās darbnīcas

Visai ģimenei gan bērniem, gan to vecākiem būs iespēja uzzināt daudz ko jaunu, izveidot pašrocīgi kādu skaistu nieciņu un galu galā vienkārši saturīgi pavadīt laiku kopā kādā no „Mazā Stiprinieka” radošajām darbnīcām.

SIA „Lieliska dāvana” organizēs zīmēšanas konkursu „Apceļo pasauli”, dalīs balonus un bērnus iepriecinās lielā lelle – Zilonītis.

Runcis Rūdis no Valsts policijas uz pasākumu atbrauks ar policijas busiņu un bebrs Bruno ar Valsts policijas motociklu. Viņi palīdzēs bērniem griezt atstarotājus, likt puzles un minēt krustvārdu mīklas.

Būs iespēja apgleznot sejiņas un pārtapt par kādu dzīvnieciņu vai citas valsts pārstāvi.

Biedrība „Zaļā brīvība” mācīs bērnus, kā dzīvot zaļāk.

“RIMS – Rīga International meridian school” dalīs balonus.

 

Balvas

Katrs mazais dalībnieks par dalību aktivitātēs varēs saņemt sponsoru un organizatoru sarūpētās dāvaniņas, kā arī pateicības rakstus, kurus parakstījis pats spēcīgākais vīrs – Raimonds Bergmanis.

Tiekamies pasākumā!