PIEKTAIS “STIPRO SKRĒJIENS” NOSLĒDZIES

Latvijas Stiprās ziņas | Sve, 2013. gada 5. maijs 14:21

Sestdien, 4. maijā, kinopilsētā Cinevilla norisinājās viens no lielākajiem aktīvās atpūtas pasākumiem Latvijā – „Stipro skrējiens”. Tajā piedalījies līdz šim lielākais dalībnieku skaits un uz starta stājās 3878 dalībnieku.

Šogad startēja 384 sieviešu, 1442 vīriešu, bet pieteiktas bija 513 komandas. Dāmu konkurencē pirmā līdz finišam nonāca vairākkārtēja šī pasākuma laureāte Inga Dauškāne. Stiprākais vīriešu grupā Dainis Stepe, bet aiz viņa otrajā vietā ierindojās Artjoms Romaņenko. Stiprākās augstskolas titulu šoreiz ieguva Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijas komanda „Visur gājēji!”. Spēcīgākās 2013. gada pašvaldības nosaukumu Stipro skrējienā ieguva Kuldīgas novada komanda. Par spēcīgāko uzņēmumu kļuva un Ātrais.lv finansistu kausu ieguva „SIA Bestlīzings” komanda. Silvanols komandu grupas kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru guva Kuldīgas novada spēcīgie skrējēji, kuru vidū arī bija ilggadēji Stipro skrējiena uzvarētāji.

Šogad trases garums bija gandrīz 9 km un tajā bija jāpārvar vairāk nekā 33 dabīgi un mākslīgi veidoti šķēršļi. Atšķirībā no pagājušā pavasara, vairāki pārbaudījumi tika veidoti kā škēršļu kaskāde.

Organizatori pašreiz apstrādā visus rezultātus un šajā nedēļas nogalē viss tiks publicēts Stipro skrējiena mājas lapā. Ar tiem, kuri nesagaidīja apbalvošanu un tomēr saņēma, uzvarēja kādā no nominācijām vai ieguva citas balvas, nākamās nedēļas sākumā sazināsimies un viss tiks nodots tā īpašniekiem.

Stipro skrējiena organizatori izsaka vislielāko atzinību visiem, kuri bija gatavi 4.maija svētkos doties Stipro Skrējiena trasē, lai SKRIETU PAR LATVIJU!

 • Daiga

  Paldies! Tas bija lieliski! Pirmo reizi skrēju un sapratu – nākošgad būšu Cinevillā atkal:) Tikai jāpadomā, kā pieveikt stikla sienu:D

 • Osh

  Būs arī video ar intervijām?

 • Gunta

  Piekrītu,es arī tagad plānošu,kā pieveikt to sienu… :D

 • Toms

  Artjoms Romaņenko vai Artjoms Rekuņenko ? es tik zinu, ka bija Rekuņenko

 • http://www.facebook.com/agris.jansons Agris Jansons
 • Artis

  Tieši tā, rakstā ir kļūda. Artjoms Rekuņenko nevis Romaņenko!

 • Kristaps

  Varbūt ir atradies papīra maiss ar sarkaniem Latvijas Nacionālā teātra krekliem? Atradējam simboliska atlīdzība.

 • pieckārtējā

  Kur palika tā bilde, kur pieckārtējā čempione kāpj stikla kalnā?Vai tad ES tikai redzēju kādi apavi viņai bij?Un vai par tādiem nedod diskābeli?

 • Orientierists

  Inga skrēja ar oranžajiem orientēšanās/apvidus apaviem Inov8, kuri ir ar protektoru, taču bez radzēm un cita veida asiem priekšmetiem.