SSP Piedāvājam


sportas-peles13

Draugi, Nost ar uzvalkiem un kleitām, laižam piedzīvojumos!

Producentu grupa „Stipriem Events & Media”  arī šajā vasarā ir gatava uzņemties visas rūpes par Jūsu uzņēmuma pasākumu organizēšanu!

Vairākus gadus uzņēmumiem un to kolektīviem organizējam dažāda rakstura un tematikas sporta spēles.  Mūsu producentu pieredzes un jaunības azarta sinerģija rada īpašus pasākumus katram klientam, vienos un stiprinās jūsu kolektīvu, kas apvienojumā ar izvēlēto tematiku padara šīs spēles/svētkus par aizraujošu un jautru brīvā laika pavadīšanas veidu.

Mēs uzņemsimies atbildību par vietas izvēli, par pasākuma sportiskās daļas Nolikuma izstrādāšanu, visa nepieciešamā ekipējuma transportēšanu un uzstādīšanu sacensību norises vietā, kvalificētu tiesnešu dalību, kā arī par Līgumu slēgšanu ar dažādiem uzņēmumiem, kuri garantēs dalībniekiem nepieciešamo servisu, komfortu un ēdināšanu. Tāpat parūpēsimies par pasākuma vakara programmu.

Šobrīd aktuāli sporta spēļu scenāriji, ko piedāvājam ir- „Ferma”, jeb „Kolhoznieku spēles”, „Klasiskās Britu spēles”, kur ikviens var iejusties Šerloka Holmsa tēlā, piedāvājam arī  Viduslaiku spēles, spēles Olimpisko spēļu stilā, „Zaļā viļņa” spēles, kur ikviens klients jūtas kā estrādes zvaigzne. Kopīgi ar Jums radīsim oriģinālas idejas un realizēsim tās.

Producenti – Raimonds Bergmanis, Māris Liepiņš, Gatis Dzeguze, Kristīne Karašniece u.c. – rūpēsies par nevainojamu darbu kvalitāti un spilgtiem iespaidiem.

Lai kāds būtu Jūsu atvēlētais budžets, spēsim sarīkot Jūsu uzņēmumam jautras un atraktīvas sporta spēles!

 

AKTUĀLI !

Stipro parks Cinevillā – Stipro Skrējiena trase un kinopilsēta tiek izmantota kā vieta komandas saliedēšanas pasākumiem.

Projekta menedžere Kristīne Karašniece –

Sportiskās sadaļas organizēšana – tiesneši, nolikums, sporta veidu izvēle un vadīšana.

Projekta menedžere Kristīne Karašniece –

Inventārs sporta spēlēm un pasākumam – www.rent4event.lv

Projekta menedžeris Uģis Liepiņš –