Svētdien, 10. februārī pirmo reizi Rīgā risināsies ģimeņu sporta festivāls „Sportojam visi!”

Sportojam Visi 2013 | Otr, 2013. gada 5. februāris 16:44

Svētdien, 10. februārī pirmo reizi Rīgā risināsies ģimeņu sporta festivāls „Sportojam visi!”, kad visi Rīgas pilsētas iedzīvotāji varēs pavadīt laiku kopā ar ģimeni sportojot un aktīvi atpūšoties.

Aktīvās atpūtas pasākumā aicināti piedalīties Rīgas pilsētas iedzīvotāji, ģimenes ar bērniem, pensionāri un cilvēki ar kustību traucējumiem. Pasākumu organizē, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un nodrošinātu visām galvaspilsētas iedzīvotāju vecuma grupām bezmaksas sacensības, tādējādi sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, radošās izpausmes, ģimenes kopīguma stiprināšanu un līdzdarbošanos vienotā komandā.

Pasākuma tematika ir  „Pasaules spēles”. Apmeklētāji varēs iepazīt Latvijas, Francijas, Ēģiptes, Indijas, Ķīnas, Japānas, ASV un Portugāles tradiconālās spēles, kuras tiks atspoguļotas kā konkrētās valsts zināms apskates objekts vai sporta veids. Būs dažādu grūtības pakāpju uzdevumi visām iedzīvotāju grupām un ģimeņu saliedēšanas uzdevumi. Visas dienas garumā bez maksas varēs spēlēt mobilo minigolfu.

Nūjošana šobrīd kļuvusi ļoti populāra, tādēļ ģimeņu sporta festivālā pieredzējuši treneri pastāstīs un iemācīs nūjošanas pamatprincipus. Pēc tam visi interesenti varēs pamēģināt šo aktivitātāti arī praktiski.

Paralēli sportiskajām aktivitātēm visas dienas garumā no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 uz lielās skatuves uzstāsies Rīgas interešu izglītības iestāžu audzēkņi. Uzstāsies Arņa Miltiņa popgrupa „Tu un es”, bērnu popgrupa „Ildzēni”, „Stihija”, „Zīlītes”, „Sapnītis”, Nila Īles audzēkņi un piedalīsies deju grupa „Pasaka”.

Ikviens varēs atbildēt uz jautājumiem par hokeju un piedalīties konkursā, iegūstot biļetes uz 2014. gada Soču Ziemas Olimpisko spēļu fināla kvalifikācijas turnīra hokeja spēli Latvija – Francija.

Ģimeņu sporta pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties un klātienē satikt Latvijā tik zināmo šķēpmetēju Voldemāru Lūsi un Vitu Matīsu, kas nodarbojas ar burāšanas sportu.

Pašiem mazākajiem radošas aktivitātes un pārsteigumi no runča Rūda un bebra Bruno, lieliskadavana.lv un  lelle.lv.

Katru stundu labākos dalībniekus un sportiskākās ģimenes apbalvos pasākuma vadītājs Raimonds Bergmanis. Ieeja un aktivitātes bez maksas

Atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departments. Dāvanas pašiem lābākajiem nodrošina Olimpiskais sporta centrs, „Valio”, Žagarkalns, Rimi.

Informē „Mans Mazais”, www.maminuklubs.lv, www.e-skola.lv un www.mammamuntetiem.lv.