Sp Mūsu Piedāvājums

stipriem-events

Katalogs – Vasara 2013
Uzņēmumu sporta spēles
Korporatīvie pasākumi
Klientu dienas
Balles

Mēs

  • Stipriem Events & Media grupas uzņēmumi jau vairāk kā desmit gadus sniedz pasākumu organizēšanas pakalpojumus uzņēmumiem, valsts un pašvaldību organizācijām. Mūsu producentu profesionalitāte un daudzo gadu pieredze, organizējot dažādus korporatīvos pasākumus, koncertus, festivālus un sporta pasākumus, ļauj mums atrast katram uzņēmumam piemērotus risinājumus. Mēs izstrādāsim pasākuma scenāriju, atbilstošu visām Jūsu uzņēmuma prasībām un vajadzībām un parūpēsimies, lai Jūsu kolektīvs un klienti būtu gandarīti par pasākumā pavadīto laiku.
  • Par mums, lai runā mūsu darbi:

Skrien. Par Latviju! – diennakts stafetes skrējiens Daugavas stadionā, kurā par godu LR dibināšanas 90. gadadienai sasniedzām Ginesa rekordu

Latvijas spēkavīru čempionāts – 2013.gadā norisināsies jau desmito sezonu, katru gadu tiek rīkotas vairākas starptautiskas sacensības

Stipro Skrējiens – pasākums, kurš nu jau pulcē tūkstošus

Sieviešu dienas rallijs – nu jau starptautisks
Vairāk kā 200 korporatīvie pasākumi – tā ir mūsu producentu bilance

PIEDĀVĀJAM

Mēs uzņemsimies atbildību par vietas izvēli, par pasākuma sportiskās daļas Nolikuma izstrādāšanu, visa nepieciešamā ekipējuma transportēšanu un uzstādīšanu sacensību norises vietā, kvalificētu tiesnešu dalību, kā arī par Līgumu slēgšanu ar dažādiem uzņēmumiem, kuri garantēs dalībniekiem nepieciešamo servisu, komfortu un ēdināšanu. Tāpat parūpēsimies par pasākuma vakara programmu.

•Kopīgi ar Jums radīsim oriģinālu ideju un realizēsim to.

•Lai kāds būtu Jūsu atvēlētais budžets, spēsim sarīkot Jūsu uzņēmumam jautras un atraktīvas sporta spēles!

•Producenti – Raimonds Bergmanis, Māris Liepiņš, Gatis Dzeguze, Kristīne Karašniece u.c. – rūpēsies par nevainojamu darbu kvalitāti un spilgtiem iespaidiem.

Uzņēmumu sporta spēles

Profesionālas Sporta sacensības

IMG_6258IMG_4340

Klientu Dienas , Prezentācijas, Semināri.

balle_2010_-97img_5478

Aktīvā Atpūta , Ekstrēmi Piedzīvojumi

p8072100img_1304