SJSČ12 Apraksts

Siltums Jums spēkavīru čempionāts.

APRAKSTS

„Siltums Jums Latvijas Spēkavīru čempionāta 2012” galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas atklātā spēkavīru čempionāta uzvarētāju elites grupā, veicinot šī sporta attīstību Latvijā. Noskaidrot un sagatavot sportistus, kuri pārstāvēs Latviju starptautiskos spēkavīru turnīros. Rīkojot šāda veida sacensības, organizatori vēlas parādīt sporta audzinošās vērtības un sekmēt jauniešu pievēršanos aktīvam dzīvesveidam. Galvenais uzdevums ir attīstīt sadarbību ar dažādām Latvijas pilsētām, kuras atbalsta sportistus un arī dažādas sporta sacensības, pasākumus.

Čempionātu organizē Latvijas Spēka atlētu federācija, sporta biedrība „Par stipru Latviju!” sadarbībā ar producentu grupu „Krokodili”.

Siltums Jums Latvijas Spēkavīru čempionātam ir pieci posmi un divi fināli, kuri notiek dažādās Latvijas vietās. Katra posmā spēcīgākajiem vīriem jāveic seši klasiskie vingrinājumi. Visu posmu kopvērtējumā 12 labākie kvalificējas finālam.

Čempionāta labākajiem Spēkavīriem tiek dota iespēja nākamajā gadā startēt starptautiskajās sacensībās un cīnīties ar citu valstu profesionāļiem šajā jomā.

Šī ir čempionāta devītā sezona, nākamais ir jubilejas gads, kurā sagādāsim Jums dažādus pārsteigumus.

 

Vai uz goda pjedestāla augstākajiem pakāpieniem kāps tie paši, kas iepriekšējā sezonā?  Sekojam līdzi visiem čempionāta posmiem!