SJSČ Partneri

 

 

 

Uzņēmums „Siltums Jums” ir augsti kvalificētu speciālistu komanda. Konsultācijas par ventilācijas, dzesēšanas, apkures, ūdensvadu un kanalizācijas sistēmu tehnisko iespēju jautājumiem.

 

 

 

 

Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” Latvijas gaļas tirgū ienāca 2000. gadā ar pilna cikla gaļas pārstrādi. Uzņēmuma kautuvē iegūtā gaļa ir augstvērtīga un kvalitatīva izejviela gaļas izstrādājumu ražošanai.

 

 

 

 

Koncerns Latvijas dzelzceļš (LDz) ir viens no lielākajiem valstī, uzņēmumā strādā vairāk kā 12400 darbinieku. LDz ir lielākais sociālā un iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājs valsts budžetā, kas ar savu saimniecisko darbību dod nozīmīgu ieguldījumu valsts tautsaimniecībā.

 

 

 

 

Starptautisks apdares krāsu, pārklājumu un radniecīgu produktu piegādātājs, kurš 17 gadu laikā ir ieguvis teicamu reputāciju Baltijas būvniecības tirgū.

 

 

 

 

Mammadaba” – „Latvijas valsts mežu” struktūrvienība, kuras mērķis ir iepazīstināt gan Latvijas, gan citu zemju iedzīvotājus ar mūsu dabas bagātībām, ļaujot ikvienam izjust kopību ar dabas pirmatnējo skaistumu.

 

 

 

TrioBet ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem.

 

 

 

 

 

Rīgas brīvosta ir nozīmīgs posms globālajā un reģionālajā kravu transporta ķēdē un Baltijas jūras reģiona pasažieru satiksmes tīklā; tā sniedz drošus un uzticamus pakalpojumus ostas klientiem.

 

 

 

 

Līvu – tas ir alus un tradīcijas. Pieredzējuši alus darītāji kārtīgi pastrādājuši, lai piedāvātu alus cienītājiem īpašu, taču klasisku alu. Tā iegūtas vairākas lieliskas alus šķirnes -plaša izvēle visiem īstiem vīriem – alus mīļotajiem.

 

 

 

 

Konkurētspējīgi pakalpojumi, bankas speciālistu padoms un labvēlīgā attieksme – šie ir tikai daži no iemesliem, kas gandarī Latvijas iedzīvotājus sadarbībā ar DnB NORD.

 

 

 

 

66 ° NORTH  ir viens no Islandes vecākajiem ražošanas uzņēmumiem,kas ražo  apģērbus izmantošanai vissmagākajos apstākļos uz sauszemes un jūrā. 66 ° NORTH var lepoties ar augstākās kvalitātes apģērbu sportam un atpūtai.

 

 

 

 

Mūsu uzņēmums dibināts 1993. gada 2. jūlijā kā SIA Baltijas papīrs. Laika gaitā, mainoties īpašniekiem, vairākkārt mainījies arī uzņēmuma nosaukums – un šobrīd esam Antalis AS.

Kopš  2007. gada 31. oktobra mūsu īpašnieks ir Antalis, franču investīciju kompānijas Sequana Capital Group meitas uzņēmums. Lai notiktu darījums, kura rezultātā Antalis savā īpašumā iegūs uzņēmumu Map Merchant Group Ltd, bija nepieciešams saņemt apstiprinājumu no Eiropas Komisijas. Šo darījumu var saukt par vienu no lielākajiem nozarē pēdējo gadu laikā. Ar Map iegādi un divu talantīgu un pieredzējušu komandu integrāciju, Antalis izveidoja lielāko papīra tirdzniecības grupu Eiropā.