Radošās un aktīvās atpūtas festivāls ģimenei Mazā stiprinieka piedzīvojumi

Mazais stiprinieks 2010 | Pie, 2010. gada 7. maijs 12:25

Šī gada 30. maijā „Sporta attīstības centrs” un biedrība „Par stipru Latviju” aicina bērnus un viņu vecākus apmeklēt radošu, aktīvu, sportisku un pārsteigumiem bagātu festivālu “Mazā stiprinieka piedzīvojumi”, kas norisināsies Mežaparkā. Festivāls tiek rīkots par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.

Mazā stiprinieka piedzīvojumi ir jauns, atraktīvs pasākums, kas paver visdažādākās iespējas visai ģimenei kopa pavadīt dienu, daloties priekā un gūstot jaunu pieredzi. Uzdevumos bērniem tiks atgādināts par svarīgām vērtībām – godīgumu, kārtību, dalīšanos, savstarpēju cieņu, mīlestību un mērķtiecību. Visas šīs īpašības būs palīgs gan ikdienā, gan sarežģītākos uzdevumos, piemēram, meklējot Mazā stiprinieka apslēptos dārgumus.

Ikviens bērns varēs pārbaudīt savus spēkus uzdevumu joslā, kur apslēptos dārgumus varēs atrast, šķetinot uzdevumu pēc uzdevuma. Savukārt radošajās darbnīcās varēs piedalīties zīmējumu konkursā – par Stipru ģimeni. Ģimenēm tiks piedāvātas lielās prāta spēles aktivitātes, kuru uzdevumu izpildei nepieciešama visas ģimenes dalība. Neiztikt bez piepūšamajām atrakcijām.

Paralēli sportiskajām un radošajām aktivitātēm Mežaparka Zaļajā teātrī uzstāsies bērnu vokālā studija Svilpastes un bērnu teātris, savas ašās kāju kustības demonstrēs mazie stepa dejotāji Top Tap Company un pazīstamām melodijām dziedāt līdzi aicinās vokālā grupa Miljons. Pulksten 16.30 visi tiks aicināti izpausties uz brīvās skatuves, par ko tiks saņemtas arī pārsteiguma balviņas.

Aktīvās izklaidēs un spēlēs bērnus iesaistīs iemīļoti pasaku varoņi, ar kuriem kopā varēs arī fotografēties un iemūžināt aizraujošākos Mazā Stiprinieka piedzīvojumu mirkļus, bet katra paša izvēlētā tēla palīdzēs iejusties seju apgleznošanas stūrītis.

Nepaliec mājās. Nāc kopā ar mums un izbaudi aizraujošu piedzīvojumu. Tiksimies šā gada 30. maijā plkst. 11.00 Mežaparka Zaļajā teātrī! Pateicoties atbalstītājiem visas aktivitātes festivāla dalībnieki un viesi varēs izbaudīt bez maksas.

Vairāk par festivālu  www.sacensibas.lv un parstipru.lv

Sakām lielu paldies Rīgas Domei, Anvol, Mobigatoram, Valio, Lāčukam, Wallmark, Rīgas Piensaimniekam, Smart toys, IKI, Eugesta /Neutral, Zaķumuižas ūdenim, Lec un minies, Kafejnīcai ‘’Kraklis Kra’’ par atbalstu. Kā arī Cālim, Bērnistabai, Mammām un Tētiem, Māmiņu Klubam, Tavai Vietai, Manam Mazajam par informatīvo atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Nika Frīdberga