PIEKTAIS BTA SIEVIEŠU DIENAS RALLIJS IR NOSLĒDZIES

Latvijas Stiprās ziņas | Ses, 2013. gada 9. marts 23:40

Vakar, 8. martā, ar grandiozu ballīti un grupas Dzelzs vilks koncertu noslēdzās jau piektais BTA Sieviešu dienas rallijs, kurā startēja 365 ekipāžas, kopumā piedalījās vairāk nekā 1000 atraktīvas un azartiskas sievietes no visas Latvijas.

Jau no desmitiem rītā dāmas pulcējās modes un izklaides centrā Rīga Plaza, lai Starptautisko sieviešu dienu svinētu citādāk – atstājot savus vīriešus mājās un kopā ar draudzeni, māsu, mammu vai meitu piedaloties aizraujošākajā pasākumā tieši daiļā dzimuma pārstāvēm.

Visas dāmas, kā katru gadu, bija ļoti rūpīgi gatavojušās šim lielajam notikumam un padomāja par komandas kopējo vizuālo tēlu, automašīnas noformējumu un krāšņiem tērpiem. Varēja sastapt raganas, Lāčplēša meitenes, Lavijas Mārdžas, mūķenes, medmāsiņas, mikipeles, klaunus un citus varoņus.

Maršrutā Rīga – Saulkrasti – Limbaži – Rīga dāmām bija jāveic deviņi interesanti un līdz šim nezināmi kontroluzdevumi, lai cīnītos par vērtīgām balvām, kuras bija sarūpējuši šī pasākuma atbalstītāji un ilggadējie sadarbības partneri.

Pēc pusnakts BTA Sieviešu dienas rallija dalībnieces tika apbalvotas aptuveni 20 nominācijās. Ceļojumu zvaigznes titulu ieguva ekipāža ar nosaukumu „Ledenes”, seksīgākās autobraucējas bija sievietes no komandas „Zefīra eņģeļi”, par izpalīdzīgāko ekipāžu tika atzītas „Trakās lapsenes”, fotogēniskākā ekipāža – „Kaķenes” u.c.

Par 2013. gada BTA Sieviešu dienas rallija uzvarētāju kļuva komanda ar nosaukumus „BTA auto pavēlnieces”, otro vietu ieguva meitenes no „Auto Blitz Ladies team”, bet trešajā vietā ierindojās „SRT Girls Team”.

Vakars noslēdzās ar grandiozu ballīti. Spēlēja Sievietes varēja piedalīties dažādās rotaļās, kuras vadīja visiem zināmais Ufo, priecēja grupa Dzelzs vilks, varēja piedalīties dažādos konkursos un laimēt balvas gan no veselīgās dzīvesveida studijas FitFitness, gan pieczvaigžņu SPA centra „ESPA Riga” tika noorganizēts striptīzs par godu šai īpašajai dienai. Modes skati, kurā piedalījās Ielu vingrotāji un modeles demonstrēja jaunākās modes tendences, nodrošināja modes un izklaides centrs Rīga Plaza. Līdz pat rīta agrumam dāmas rotaļās ar Ufo.

Jau mājas lapā parstipru.lv ir publicēti kopējie rallija rezultāti, bet seko līdz informācijai, jo tuvākajās dienās varēsiet apskatīt pasākuma fotogaleriju.

Tiekamies nākamgad!

 • Jautājums

  Lūdzu rallija organizatoriem sniegt atbildi par rallija rezultātiem.
  Vai tas ir taisnīgi, ka pirmo vietu ieguva ģenerālsponsora ekipāža?

  Vai otrās vietas ieguvēja tiešām ir vienam no organizatoriem draudzene/līgava?

  Vai šeit nav radies interešu konflikts? Un vai sponsoriem un organizētājiem pie-tuvinātas personas var piedalīties šādos pasākumos?

  Domāju, ka visām rallija dalībniecēm, kuras ne tikai piedalās šādos pasākumos, bet tērē tam arī pietiekoši lielas naudas summas (biļete, benzīns, tērpi, mašīnas noformējums, u.c.),

  IR TIESĪBAS zināt, šos faktus!!!

 • koka

  Piedalījos pirmo reizi, nebija slikti, taču teikt, ka patika – nevaru. Nepameta nedaudz sajūta, ka tas tāds sponsoring un naudas kāšanas pasākums: uzdevumi tādi nekādi, ka tik ātrāk cauri tiek. + Vai “sagadīšanās”, ka top 6 ir ekipāžas, kas startēja ap 15:00? Pārējie, kas kūlās pa “propkām” tur arī palika…

 • DAIĻĀS PĒRLES, 260

  Piedalījāmies otro gadu, un jāsaka, ka pagājušajā gadā patiešām bija viss godīgāk, un gandarījums lielāks. Godīgāk būtu kopējo laiku rēķināt no brīža, kad ekipāžas ieradās pirmajā kontrolpunktā, tad visi būtu līdzīgākās pozīcijās. Pietam, šinī gadījumā arī parādītos, cik operatīvi tika izbraukti Rīgas kontrolpunkti. Un, ja organizātoriem ir vēlēšanās organizēt pa tumsu, tad pirmajai ekipāžai bija startam jābūt 18.00, nevis 15.00. Arī apledojušās taciņas un trepes pie Sēnītes, organizātoriem tomēr vajadzēja nokaisīt ar smiltīm, nokrītot, es tiku cauri ar dažiem zilumiem, bet varēja būt arī trakāk. Pašai trasei un uzdevumiem nebija ne vainas, taču negodīgs šis rallijs bija viennozīmīgi. Ierosinu pārrēķināt rezultātus sākot no 1. kontrolpunkta!!!! Un būtu jauki, ja organizātori arī atbildētu uz uzdotajiem jautājumiem!!!!

 • Zuze

  Man interesētu kā tika piešķirti starta numuri ?

  Varbūt esmu ietekmējusies no internetā izlasītajiem komentāriem. Bet tiešām paskatoties starta listi liekas, ka pirmās ekipāžas bija sponsori, blatiņi, ielikteņi utml.
  Kāpēc citām dalībniecēm dēļ tā bija jābrauc pa tumsu, kad ne vienu orientieri nevarēja redzēt ceļa malā ?

  Varbūt tad uz citiem gadiem stundu ātrāk sākt starta numuru izlozi, lai būtu godīgi un visi to redzētu, nevis sēžot kabinetā sastādīt listi un kā pirmās salikt tās ekpižās, kas ir sponsori, draugi, paziņas un pat ģimenes locekļi…

 • Zuze

  Un būtu tikai godīgi, ja organizatori atbildētu uz jautājumiem un komentāriem !!!

 • Daiļās pērles – stūrmane

  Labdien organizētāji!
  Pirmām kārtām protams paldies par lielo organizēšanu un uzņemšanos, jo tikt galā ar 264 ekipāžam (kas bija trasē) nav joka lieta, bet salīdzinot pagājušā gada sajūtas, man šogad arī ir jāsaka liels BET :(. Nevienlīdzība, jo vienas brauca pa tumsu, bet citas pa gaismu. Jauks tekstiņš rakstīts Leğendā, kur jāskatās, kā ceļa malā rakstīts “pārdod melnzemi” vai siena kaudzes, bet diemžēl to visu tumsā redzēt nevar. Vajadzēja aprakstīt apgaismotākos namus vai kā tamlīdzīgi :). Nepamet sajūta, ka nedaudz bijām pamestas, tumsā aukstumā un ledū (tā teikt, kas izdzīvos, tas izdzīvos). Bet tas taču bija 8. marts :). Ironija vijās tomēr arī pasākuma noslēgumā. Jā un ļoti gaidam atbildītes uz e-pastu, kur tika uzdoti jautājumi par rezultātiem, jo ir dažas neskaidrības. Protams varam jau arī forumā uzdot, bet domāju tas nebūtu korekti no mūsu puses !!!
  Ceru protams piedalīties atkal nākamgad, bet ceru arī, ka organizatori būs ņēmuši vērā ieteikumus un piedalīšanās būs patīkamāka :) Mēs šo pasākumu uztveram nopietni, vismaz līdz šim uztvērām,. ceru ka tā arī paliks, kad tiks sniegtas atbildes !!!

 • Eve

  Piedalījos jau 4 gadu. Katru gadu ir bijušas sīkākas un lielākas kļūdas no organozatoru puses, bet pie tik liela mērga pasākuma tas var gadīties, taču šogad pēc rezultātu tabulas apskates kļuva pavisam bēdīgi :( Tik rupjas kļūdas nav pieļaujamas!!! Ir pilnīgi skaidri redzams, ka 2. un 3.vietas ieguvējas pēc rezultātiem nav pat pirmajā pieciniekā un uzreiz iekrita acīs, ka 6.vietas ieguvējas ir otrās labākās! Kā Tas ir iespējams? Protams, abas komandas nav vainīgas un varu tikai iedomāties cik viņas jūtās nožēlojami, ka kronētas ar nepelnītām godalgām.

  Tāpat pilnīgi nejauši sanāca redzēt šādu skatu – viens no sponsoriem (sponsoru nesaukšu vārdā) pienāca klāt pie vienas komandas pačalot (skaidri varēja nojaust draudzīgas attiecības) un pie apbalvošanas liels bija mans izbrīns, kad uz skatuves uzkāpa tā pati persona un savu balvu iedeva “draudzīgajai” komandai. Varēja vismaz ne tik atklāti…

  Tāpat, jau vairākas dienas nav saņemta atbilde no personas, kura norādīta kā kontaktpersona rezultātu neskaidrību gadījumā, tai skaitā, atslēgts tālrunis… šāda attieksme nav nopietna.

  Gan mana komandai, gan, domāju, ka lielākā daļa citu meiteņu šajā pasākumā, balvas un godalgas nebija primāra, bet piedalījās, lai jautri pavadītu laiku. Tomēr negodīgs novērtējums un mistiskas soda minūtes sabojā visu labo pasākuma pēcgaršu.

  Ceru, ka organizatori ņems šo vērā un turpmāk nekas tāds neatkārtosies!

  Lai veicas!

 • Aija

  Man jau šis rallijs iet pie sirds ļoti- arī šogad! Bet 5gades rallijā gaidīju to pašu, ko iepriekšējos gados un varbūt drusku vairāk. Mani neuztrauc jau aprunātās lietas par rezultātiem un tumsu, bet gan sievišķīgie sīkumiņi, kas šogad iztrūka- finišā iztrūka ierastais pūtēju orķestris; pagājušā gada foto pirms starta bija forša ideja, ko šogad nerealizēja; arī nekādu kārumiņu kā iepriekš startā neiedeva; nebija neviena KP, kas paliktu spilgtā atmiņā (kā auto mazgātuve, Rundāles pils u.c.citu gad); vakara šampanietis jeb welcome drink… diezgan smieklīgs! Apbalvošanas vilkšana garumā arī nebija prāta darbs. Iepriekš mūs vairāk lutināja- sīkumi, bet patīkami! :)

  Taču tiesneši šogad bija fantastiski- smaidīgi, jautri, komunikabli. Sveiciens visiem KP puišiem!

  Tiekamies nākamgad!

 • ORGANIZATORI

  Sveicinātas, dāmas!

  Pateicamies par Jūsu aktivitāti
  un labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem.

  Lai padarītu īpašu mūsu Sieviešu
  dienas rallija 5 gadu jubilejas gadu, izvēlējāmies to organizēt tieši šajā
  zīmīgajā datumā, 8. martā. Ņemot vērā apstākļus, ka tā bija darba diena,
  pasākuma koncepts tika izvēlēts esošais. Jūsu aktivitāte, dāmas, mūsu pasākumā
  ir grandioza, tieši tādēļ nolēmām iet zelta vidusceļu un rallija sākumu laiku
  noteikt 15:00. Lai neveidotos situācija, ka starta laiki ietekmē Jūsu trasē
  pavadīto laiku, tad laika uzskaites sākums tika veikts, sākot no pirmā
  kontrolpunkta, apzinoties pilsētas mainīgo satiksmes intensitāti.

  Kā iepriekšējo gadu dalībnieces jau atminas, tad
  mūsu leģendas pasaka bija kā mazs atelpas brīdis Jums. Arī šogad tās mērķis
  palika nemainīgs, tikai iekļaujot pavisam minimālas atsauces uz Jums veicamo
  ceļu. Vienīgais un galvenais mērķa sasniegšanas veids paliek leģendas precīza
  nolasīšana, atpazīstot ceļa apzīmējumu norādes.

  Visi kontrolpunktu uzdevumi un
  norises vietas tika vairakkārt rūpīgi plānotas un rediģētas. Katru gadu ir
  bijis kas tāds, ar ko Jūs negaidīti pārsteidzam – lielas trepes Ikšķilē, vai
  brišana pa sniega kupenām līdz ozolam, lai ar tualetes papīru izmērītu tā
  apkārtmēru. Arī šogad kontrolpunktu uzdevumi tiek speciāli veidoti un pielāgoti
  pasākuma norisei, tādēļ, ņemot vērā faktu, ka sacensības tiek organizētas
  diennakts tumšajā laikā, arī uzdevumi tika vienkāršoti, jo, protams,
  apzināmies, ka tumsa bija lielākais Jūsu pārbaudījums. Laika apstākļi Latvijā
  ir pietiekami mainīgi, un diemžēl atkušņu un pēkšņu sasalumu periodus mums ir
  neiespējami kontrolēt, tādēļ sacensību dienā darījām visu iespējamo, lai
  novērstu laika apstākļu radītās sekas.

  Biedrība ‘’Par stipru Latviju’’
  izsaka milzīgu pateicību visiem sponsoriem un atbalstītājiem par sadarbību, jo
  bez tiem, šādi šie svētki nemaz netiktu svinēti. Sadarbības veidošana ar mūsu
  atbalstītājiem ir ilgu mēnešu sarunu process, kā rezultātā mūsu atbalstītāji ar
  savām ekipāžām ir arī mūsu pirmie dalībnieki. Tieši tā arī tiek noteikti visu
  dalībnieču starta Nr. – pieteikšanās
  secībā. Jāņem vērā, ka sponsori ļoti bieži rīko dažādus konkursus sociālajos
  tīklos un citās interneta vietnēs, lai dotu iespēju startēt ne tikai sava
  uzņēmuma pārstāvjiem.

  Kā ikvienā publiskā pasākumā vai
  loterijā, kas sevī ietver materiāli vērtīgas balvas, pretendēt uz tām nav
  iespējams pasākumu organizatoru pirmās pakāpes radiniekiem, kas ir noteikts mūsu biedrības iekšējo procedūru
  nolikumā. Lai nomierinātu visas dalībnieces, informējam, ka visu pietuvināto
  personu saraksti tika iesniegti 4×4 kluba galvenajam tiesnesim. Mēs, biedrība
  ‘’Pat stipru Latviju’’ esam atbildīgi par aizraujoša pasākuma organizēšanu, bet
  atbildība par visiem rezultātiem ir biedrības ‘’4×4 klubs’’ pārziņā. Biedrība
  ‘’4×4 klubs’’, ir mūsu ārpakalpojums, nevis ar mums saistīts uzņēmums. Tieši
  tāpat kā Jums, dāmas, arī mums katru gadu Jūsu sasniegtie rezultāti un
  uzvarētāji ir tikpat liels pārsteigums. Vēlamies tikai vēl piebilst, ka šī gada
  uzvarētāj komanda ‘’BTA Auto pavēlnieces’’ piedalās rallijā jau ceturto gadu,
  katru gadu ar sasniegto rezultātu tuvojoties uzvarētāju pjedestālam. Meitenes
  uzstādīja pārliecinošus rezultātus visas trases garumā, un bija visa brauciena
  neapšaubāmas līderes. Šī atraktīvās dāmas piedalās ne tikai mūsu rīkotajā
  rallijā, bet arī jau augstāka (sarežģītāka) līmeņa autoorientēšanās pasākumos,
  kur sasniedz augstus rezultātus, sacenšoties arī vīriešu konkurencē. Tādēļ,
  vēlreiz, mīļās dalībnieces, vēlamies uzsvērt, ka tā ir tikai sakritība, ka ir
  uzvarējusi ģenerālsponsoru ekipāža.

  Katru gadu mūsu sadarbības
  partneris un rezultātu apkopotāji, ‘’4×4 klubs’’, saņem vairākus simtus e-pastu
  ar lūgumu precizēt un komentēt Jūsu iegūtos rezultātus. Esiet, dāmas,
  saprotošas, jo arī šogad mūsu 4×4 pārstāvja Alvja Reinšmita e-pasts ir saņēmis
  daudz ziņas no Jums, esiet pacietīgas un ikvienai no Jums tiks sniegta atbilde.
  Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības par iegūtajiem rezultātiem, droši
  rakstiet kluba 4×4 pārstāvim:

  Paldies Jums visām, dāmas, par šo
  aizrautīgi pavadīto pēcpusdienu Jūsu brīnišķīgajā sabiedrībā. Šis jubilejas
  gads mums ir īpašs un mēs no sirds ceram, ka šie svētki Jums bija izdevušies.
  Paldies Jums visām par laba vēlējumiem, jo ik gadu mūsu darbs ir veltīts tikai
  domājot par Jums, daiļās dāmas, un protams, paldies par Jūsu aktivitāti, mēs
  novērtējam ikvienu Jūsu viedokli, un ar katru gadu cenšamies kļūt tikai labāki.

  Tiekamies nākamgad, kad Jūsu
  svētkus svinēsim atkal zīmīgajā 8.martā!

  Uz tikšanos!

  Jūsu, biedrība ‘’Par
  stipru Latviju’’

 • 007

  Gribēju pateikt lielu paldies organizētājiem! Braucām pirmo gadu un mums viss ļoti patika. Lasīju komentārus un nesapratu, par ko ir aizvainojums. Cik es papētīju, tad starta laiki bija sadalīti atbilstoši tam, kādā secībā komandas bija pieteikušās rallijam un man tas šķita ļoti godīgi. Pirms numura saņemšanas mani šis aspekts ļoti uztrauca, jo biju pieteikusies ar ziemassvētkiem, kad saraksts bija diezgan īss un ļoti nevēlējos stratēt kā viena no pēdējām. Man šī sistēma likās ideāla un godīga. Protams, ka paziņu komandas un sponsori pieteicās visātrāk, jo viņiem jau bija gan mērķis piedalīties, gan informācija par pieteikšanās sākumu. Mūsu 73. starta numurs man šķita ļoti adekvāts.

  To pašu gribēju teikt par rezultātiem. Pirms rallija mēs cītīgi lasījām gan nolikumu, gan visu citu informāciju, kas parādījās portālā, visu izdrukājām, pasvītrojām, iegaumējām un pārrunājām. Kad saņēmām karti, izplānojām maršrutu līdz kontrolpunktam. Pasēdējām un izplānojām Rīgas kontrolpunktus, kad saņēmām informāciju. Rūpīgi sekojām līdzi regularitātes brauciena laikam, jo tas bija pats svarīgākais. Brauciens NEBIJA uz laiku, kurš ātrāk, bet gan uz PRECIZITĀTI, bija jāseko līdzi pulkstenim, jo piereģistrēties 9 minūtes vēlāk ir labāk nekā 1 minūti par ātru. Ja grib piedalīties rallijā tusiņa pēc, tad rezultāts nav svarīgs un nav ko sūdzēties par negodīgu vērtēšanu, bet ja grib sasniegt pēc iespējas labāku rezultātu, ir jāsagatavojas ne tikai izkrāsojot auto un seju, bet arī cītīgi ievērojot norādījumus no organizatoru puses.

  Spriežot pēc rezultātu tabulas, lielākā daļa arī bija sapratusi, ka jābrauc tieši laikā, jo pārsvarā ir aizkavēšanās laikā un ļoti retā ekipāža ir braukusi ātrāk, kas uzreiz atspoguļojas soda minūšu skaitā. Vietu sadalījums līdz ar to vairāk pat bijis atkarīgs no uzdevumu izpildes ātruma un kopējā laika.
  Vēlreiz paldies organizatoriem, visi bija ārkārtīgi laipni un atsaucīgi un vismaz mūsu ekipāžai noteikti uzdāvināja brīnišķīgu piedzīvojumu!

 • Dalibniece

  6.vietas ieguvējām ir sliktāks uzdevumu laiks, tā arī ir Tava atbilde uz jautājumu. Laikam jau ne veltīgi soda laiks un uzdevu laiks ir iezīmēts sarkanā krāsā. Es ar gribēju apšaubīt rezultātus, bet kad paanalizēju tos, tad sapratu kas ir kas. ;)