NOTIKS BTA SIEVIEŠU DIENAS RALLIJA PRE-PARTY

Latvijas Stiprās ziņas | Otr, 2013. gada 5. februāris 15:00

Piektdien, 8. februārī, tieši mēnesi pirms Starptautiskās sieviešu dienas, klubā „Pie Labvēlīgā Tipa” no plkst. 20:00 notiks „BTA Sieviešu dienas rallija 2013” pre-party

Sieviešu diena sievietēm ir īpaši svētki, tādēļ arī šogad biedrība „Par stipru Latviju!” un apdrošināšanas sabiedrība „BTA Insurance Company” organizē lielāko un grandiozāko pasākumu tieši daiļā dzimuma pārstāvēm. Lai laicīgi visas pasākuma dalībnieces tiktu informētas par šā gada jaunumiem, tiek organizēts „BTA Sieviešu dienas rallija 2013” pre-party.

„Mēs jau tradicionāli atbalstām „BTA Sieviešu dienas ralliju” un kā apdrošinātāji jūtamies droši par sacensību norisi, jo, ņemot vērā mūsu statistiku, sievietes ir uzmanīgas autobraucējas un rod risinājumu visdažādākajās situācijās. Mums ir prieks sadarboties ar dāmām un atbalstīt tieši viņām organizētu pasākumu, apvienojot auto sacensības un izklaidi. Dāmas, šogad sāciet svinēt savus svētkus jau 8. februārī,” aicina Jānis Lucaus, BTA valdes priekšsēdētājs.

Pasākuma oficiālajā daļā rallija direktors Gatis Dzeguze pastāstīs par ekipāžu/dalībnieču skaitu, maršrutu, noteikumiem un balvām. Savu uzrunu teiks Henrijs Grūbe, BTA KASKO apdrošināšanas risku parakstītājs, CSDD sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Jānis Aizpors un 4×4 kluba pārstāvis, rallija galvenais tiesnesis Andris Vanags. Piedalīsies arī ilggadējās „BTA Sieviešu dienas rallija” dalībnieces – Liene Šomase un Olga Rajecka. Pasākumu vadīs Kaspars Upacieris (Ufo), spēlēs grupa „Dzelzs vilks”.

Oficiālās daļas noslēgumā koncerts, kad tiks prezentētas jaunās un vecās rallija dziesmas. Izpildīs Olga Rajecka, Liene Šomase, Dzelzs vilks, Ufo un Ventas bumba.  Visa vakara garumā notiks videoklipa filmēšana, kurā piedalīsies visi pasākuma apmeklētāji. Apbalvos arī radio SWH un biedrības „Par stipru Latviju!” rīkoto konkursu uzvarētājas, kuras varēs pieteikt „BTA Sieviešu dienas rallijā” vienu ekipāžu bez maksas.

Kā jau iepriekš tika ziņots, rallijs šoreiz notiks tieši 8. martā. Pasākums būs vēl aizraujošāks, adrenalīna piepildītāks – sacīkstes norisināsies dienas otrajā pusē, startējot no plkst. 15:00. Varēs izzināt vēsturiskas vietas un atklāt jaunus ceļus Vidzemes jūrmalas piekrastē.  Starts un finišs modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”.

Pasākuma organizatori vēlas informēt, ka no 4. februāra dalībai BTA Sieviešu dienas rallijā pieteikties vairs nevar, jo sieviešu atsaucība bijusi tik liela, ka maksimālais ekipāžu skaits jau ir sasniegts ilgu laiku pirms 8. marta.

Pasākumu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība „BTA Insurance Company”, modes un izklaides centrs „Rīga  Plaza”, „ESPA Riga”, Visitlatvia, Travelnews un Officeday. Informē radio SWH un ziņu portāls TVNET

  • Saulīte

    Vai ierasties var arī tie kas atbalsta, bet nepiedalās rallijā? un vai ir kāda ieejas maksa?

  • Anete

    Man bija tāds pats jautājums. Cik saprotu ieeja ir bezmaksas, bet kā būs ar atbalstītājiem? Vai tos var ņemt līdz?