Dainis Zāģeris pārstāvēs Latviju Spēkavīru čempionu līgas sacensībās Čehijā

Latvijas Stiprās ziņas | Cet, 2013. gada 6. jūnijs 14:17

Sestdien, Čehijas pilsētā Pilzenē, norisināsies piektais Spēkavīru čempionu līgas (Strongman Champions League) posms, kurā Latviju pārstāvēs Dainis Zāģeris.

Iepriekšējās sezonas spēcīgākais vīrs Dainis Zāģeris Latviju pārstāvēs Spēkavīru čempionu līgas piektajā posmā, kurš norisināsies šo sestdien Čehijā. Šajā posmā atlētiem būs jāceļ 140 kg smags apalona akselis, jānones 400 kg smagi nēši un jāveic fermera pastaiga ar 150 kg čemodāniem katrā rokā. Šajā posmā būs arī krucifikss (priekšā jātur 15 kg smagumi), jānes 360 kg smags pulkstenis un jāveļ 420 kg smaga riepa.

Jāpiemin, ka pāris no šiem vingrinājumiem Dainim nemaz nav parocīgi un jācer, ka nēšos un fermerī mūsu atlētam klāt stāvēs veiksme.

Šajā posmā startēs serbs Ervīns Katona, lietuvietis Vitautas Lalas, Lauri Nami no Igaunijas, Martins Vildauers, kā arī vairāki atlēti no Čehijas.

Pašlaik čempionu līgas kopvērtējuma tabulā Dainis Zāģeris dala otro un trešo vietu ar izmēros iespaidīgo Hafthoru Juliusu Bjornsonu no Islandes, abiem pa 43 punktiem. Pirmais ir Ervīns Katona ar iegūtiem 47 punktiem, bet aiz mūsu atlēta ierindojies Kristhofs Radzikovskis no Polijas (40 pukti) un soms Tomi Lotta ar 34 punktiem.

Turēsim īkšķus par Daini un sekosim līdzi notikumiem, jo pēc Čehijas posma sestdien un 22. jūnija posma Nīderlandē pieci atlēti iegūs ceļazīmi uz „The Worlds Strongest Man”.