Partneri

Nacionālais sporta portāls
Radio SWH

travelnews.lv

Foruma jaunumi

BTA Sieviešu dienas rallijs aicina – piedalies konkursā un saņem pārsteiguma balvu

Latvijas Stiprās ziņas | Otr, 2013. gada 15. janvāris 14:30

Sieviešu diena ir īpaši svētki, tādēļ arī šogad tiek organizēts lielākais un grandiozākais pasākums tieši sievietēm – „BTA Sieviešu dienas rallijs”. Atbildi uz dienas jautājumu no otrdienas līdz piektdienai un saņem pārsteiguma balvu no pasākuma ģenerālsponsora „BTA Insurance Company”.  

Laika posmā no 15. līdz 18. janvārim pasākuma organizatori aicina piedalīties jautājumu – atbilžu konkursā par „BTA Sieviešu dienas raliju” un apdrošināšanas sabiedrību „BTA Insurance Company”. Katru dienu biedrības „Par stipru Latviju!” sociālo tīklu profilos (, draugiem.lv lapās un Twitter) tiks publicēts dienas jautājums. Atrodi pareizo atbildi, atsūti to un laimē balvu no pasākuma ģenerālsponsora.

Pareizās atbildes jāsūta uz rallija e-pastu – līdz nākamās dienas plkst. 10.00. Vēstulē ir jānorāda vārds, uzvārds un telefona numurs. Uzvarētāju paziņosim nākamajā dienā.

Atgādinām, ka pieteikšanās turpinās un līdz 31. janvārim par vienu ekipāžu jāmaksā 40 Ls. Biļetes var iegādāties www.bilesuserviss.lv, savukārt pieteikuma anketu aizpildīt mājas lapā parstipru.lv. Ekipāžu skaits ir ierobežots, un jo ātrāk pieteiksieties, jo lētāk!

Pasākumu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība „BTA Insurance Company”, modes un izklaides centrs „Rīga Plaza”, „ESPA Riga”, radio SWH, ziņu portāls TVNET, Visitlatvia, Travelnews un Officeday.

Sīkāka informācija parstipru.lv