CE Apraksts


 

Ziemassvētku pasākums bērniem „Citādāka Eglīte”

Izglītojošs un aizraujošs Ziemassvētku pasākums, kur aktrise Karīna Tatarinova (Eglīte) un spēkavīrs Raimonds Bergmanis (Ziemassvētku vecītis) pusotru stundu vedīs bērnus informatīvi izzinošā ekskursijā pa 5 kontinentiem un 7 valstīm, kurās notikušas Olimpiskās spēles. Visi kopā dosies uz vairākām radošajām darbnīcām, runās par svētku svinēšanas tradīcijām citās valstīs, to simboliku, sporta veidiem, atrakcijām. Sacensībās būs izzinošas diskusijas, interaktīvas izspēles un atraktīvas rotaļas. Izpildot visus uzdevumus, katrs mazais stiprinieks savāks dažādu krāsu piecas olimpiskās uzlīmes par piemiņu no šīm izzinošajām sacensībām.

Nobeigumā „Eglīte” (Karīna Tatārinova) un visi pārējie dziedās pazīstamākās Ziemassvētku dziesmas, veiks dažādus rituālus, dejos dejas, atcerēsies ticējumus, un Ziemassvētku vecītis (Raimonds Bergmanis) dalīs paciņas bērniem, kuri pabijuši visās radošajās darbnīcās, piedalījušies visās stafetēs un zinās arī noskaitīt kādu jauku pantiņu.

 

Mēs, Karīna Tatarinova un Raimonds Bergmanis, kopā ar biedrību „Par Stipru Latviju” aicinām Jūs pieteikties, rakstot uz e-pastu un zvanot pa tel. .