BĢ Piedāvājam

brrniemungimenei

Hei, hei visiem mazajiem, zinātkārajiem un aktīvajiem Stipriniekiem- lecam iekšā jaunos piedzīvojumos!

Tev patīk multenes un pasakas? Tevi aizrauj piedzīvojumi un  tu seko līdzi mūsu sportistu startiem Olimpiādē? Tad šie pasākumi būs kā radīti Tev. Mēs esam padomājuši par katra mazā Stiprinieka vēlmēm.

Mēs esam sagatavojuši dažādus „Mazā Stiprinieka” ceļojumus, kas sevī ietver atšķirīgus stāstus un noformējumus.  Skriesim, diesim, leksim, smiesim, ceļosim ne tikai kopā ar savām ģimenēm, bet arī ar Šreku, Minhauzenu, Guliveri, Minioniem un citiem varoņiem.  Apceļosim pasauli, iepazīsim citu tautu kultūras, iegūsim jaunas zināšanas ar ko palepoties bērnudārzā vai skolā.

Pasākumā ne tikai aktīvi sportosim, bet arī apgūsim jaunas prasmes – mācīsimies zīmēt, līmēt, veidot dažādus pērļu piekariņus. Būs iespēja ne tikai pašam gleznot, bet arī tapt apgleznotam, par ko parūpēsies smaidīgie seju apgleznotāji.

“Mazā Stiprnieka piedzīvojumi” ir viesojušies vai vairākās pašvaldībās (Salaspils, Ikšķile, Eleja, Ogre, Sigulda, Alūksne, Bauska, Rēzekne utt.). Tematiskās programmas ir iekļaujotas pilsētas svētku, ģimenes dienu,  gadatirgu, uzņēmumu sporta spēlēs u.c. notikumu programmās.

Piedāvājam arī izveidot ģimeņu festivālus, kuros var darboties ne tikai bērni, bet arī vecāki un vecvecāki.

Projekti ir pielāgoti rīkošanai gan iekštelpās, gan brīvdabā. Sīkāku informāciju par projektiem iespējams apskatīt sadaļā Tematika.

Pasākuma mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem.

Mazais Stipriniek, ņem līdzi draugus un ceļosim kopā!