займы онлайн наличными микрозаймы онлайн наличными займы онлайн микрозаймы онлайн срочные займы онлайн наличными срочные микрозаймы онлайн наличными займ онлайн микрозайм онлайн займ онлайн наличными микрозайм онлайн наличными займы онлайн наличными микрозаймы онлайн наличными
text text text text text text text

Mīļās dāmas!

BTA Sieviešu Dienas Rallijs 2012 | Trešdiena 14 marts 2012 16.33

Lai arī pasākums aizvadīts, gribam Jums atgādināt, ka bildes no pasākuma varat iegūt ne tikai mūsu mājaslapas sadaļā pie Galerijām, bet arī Norde mājaslapā, kur Jūs visas bildējāties pie Nissan Juke.

Šeit būs saite:

http://www.norde.lv/informacija-par-nissan/jaunumi/show/news/439/Norde-Ladies-Racing-Team-Sievie-u-dienas-rallij-2012-

 

Kā arī VisitLatvia mājaslapā:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.315022205218384.87425.211367565583849&type=1

Tags:

„BTA Sieviešu dienas rallijs 2012” noslēdzies

BTA Sieviešu Dienas Rallijs 2012 | Svētdiena 11 marts 2012 19.22

Ar krāšņu apbalvošanas ceremoniju un jautru ballīti izklaides un modes centrā “Riga Plaza” pagājušajā sestdienā, 10. martā noslēdzās kārtējais „BTA Sieviešu dienas rallijs 2012”. Šogad tas pulcēja rekordlielu dalībnieču skaitu, un sacensību rītā rallija trasē devās 311 ekipāžas. Aptuveni puse šā gada dalībnieču rallijā piedalījās arī pērn apliecinot, ka šis pasākums ieņem nozīmīgu vietu Latvijas autosporta dzīvē un ir cienījams sākums Latvijas ralliju sezonai.

 

BTA Sieviešu dienas rallijā 1. vietu ieguva māsu Karlīnas un Katrīnas Gateru komanda “NKGTDC34FS4DS2S21″, 2. vietā ierindojās Elīnas Freimanes un Madaras Fuksas komanda ar nosaukumu „NORDE LADIES RACING TEAM&NISSAN JUKE”, savukārt godpilno 3. vietu ieguva SPIN FM dīdžejmeitenes – Sanita Pelēķe un Ligita Mieze.

 

Jānis Lucaus, „BTA Insurance Company” SE viceprezidents: „Šogad dāmu vēlme piedalīties rallijā bija apbrīnojami liela, un tā rezultāti apliecina, ka daiļā dzimuma pārstāves pie auto stūres var būt labākas un drošākas par stiprā dzimuma pārstāvi. Ir arī liels gandarījums, ka rallijs daudziem kļuvis par ģimenes pasākumu, kad vīri un bērni puķu pušķiem rokās sagaida savas sievas, draudzenes, māsas vai mammas rallija finišā. Šogad mammas sacensību trasē līdzi ņēmušas arī savas meitas. Man gribētos cerēt, ka mazās meitenes, kuras šodien bija tikai līdzbraucējas, kad pašas kļūs par autovadītājām, turpinās ģimenes sieviešu tradīciju – dalību BTA Sieviešu dienas rallijā. Arī šogad uzvarētājām sarūpējām praktisku un dzīvē noderīgu dāvanu – katra uzvarējušās komandas dalībniece saņēma KASKO apdrošināšanas polisi ar apdrošinājuma summu līdz 20 000 latu.”

Gatis Dzeguze, BTA Sieviešu dienas rallija direktors: “Esam pārliecināti, ka dāmām šāds pasākums ir nepieciešams, šogad puse no dāmām, kas piedalījās, bija tās, kas jau bija iemēģinājušas spēkus pagājušajā gadā. Optimālais skaits, ko varam uzņemt ir aptuveni 300 ekipāžas, bet aiz strīpas palika vēl vismaz 300, tas liek mums domāt par vēl kāda papildu rallija organizēšanu. Par to, ka Latvijas sievietes ir mērķtiecīgas un neatlaidīgas, liecina arī tas, ka pēc pieteikšanās noslēguma saņēmām ārkārtīgi daudz zvanu un e-pastu, ka dāmas gatavas maksāt vairāk, solīt dāvanas jeb “kukuļus”, lai varētu vēl pieteikties rallijam, bet noteikumi ir noteikumi.”

Šogad laika apstākļi dāmas nelutināja un rallija trase nebija no vieglākajām. Diemžēl 9 ekipāžām arī nācās izstāties no sacensībām. Ķibeles galvenokārt saistītas ar tehniskām problēmām, dažas ekipāžas arī apmaldījās, taču apņēmības netrūka nevienai. Bija dalībnieces, kuras par spīti visiem apstākļiem turpināja ceļu. Piemēram, dāmas, kuras ceļā devās ar veco labo Volgu ātri vien nonāca pie secinājuma, ka automašīna jāmaina, jo spēkrats pievīla savas saimnieces, pārkarstot pusceļā. Taču dāmām tika piegādāta jauna automašīna un viņas braši turpināja ceļu.

 

Organizatoriem grūti nācās noteikt dažādo nomināciju uzvarētājas. Uz katru no tām bija vairākas pretendentes. Izrotātos auto varēja dēvēt par īstām dizaina pērlēm: bēgošās līgavas, ar apakšveļu izrotātas automašīnas, čemodāni, militārā tēma, krāšņas ziedu kompozīcijas un vēl, un vēl… Arī pašu dalībnieču tērpi bija krāšņi – hipiju stils, meitenes rozā ekipējumā, interesantas frizūras un askētiski ietērpi, – tas viss pasākumu padarīja īpašu, un apkārtējo cilvēku smaidi liecināja, ka dāmas ir trāpījušas desmitniekā.

 

Rallija noslēgumā dāmām par prieku uzstājās tik reti koncertējošais Latvijas estrādes ansamblis “2 Old Babies”, norisinājās dažādi konkursi, kā arī neiztika bez grandiozās “Viktora Noslēpuma” vīriešu apakšveļas skates, Bikram Yoga treniņa un šampanieša!

 

Kā jau vienmēr BTA sieviešu dienas rallija dalībnieces var pretendēt ne vien uz pirmajām vietām, bet arī uz dažādām papildu nominācijām. Šā gada papildu nomināciju uzvarētāji:

 

Izpalīdzīgākā ekipāža tika pie rallija ģenerālsponsora, „BTA Insurance Company” SE, balvas -divām BTA dāvanu kartēm, katra 50 latu vērtībā. Abas dāmas visai dīvainā veidā sniedza palīdzību pašas sev. Automašīnai aizkrita durvis un daiļās rallistes, ne mirkli nešauboties, izsita automašīnas logu, lai tiktu pie atslēgām, kas palikušas aizdedzē. Pie balvas tika ekipāža TBA (Trako babuļu asociācija) – Guna Pļaviņa un Ramona Bandone;

Modīgākie kostīmi – šo nomināciju noteica Modes un izklaides centrs „Riga Plaza”, pie tās tika SWH ROCK Superdāmas- Arnita Sadauska un Madara Burka;

Seksīgākās autobraucējas ieguva balvu no “Blue Box”. Uzvarēja ekipāža – Gauja un Strauja – Dace Kurpniece un Evelīna Lintere;

Auto Tūninga nagla - pie ESPA Rīga balvām tika „Bandidas maina ganības…” – Lilita Vitrupe un Inga Kazaka;

Fotogēniskāko ekipāžu noteica “Visit Latvia” un to ieguva ekipāža „Jūra līdz ceļiem” – Elīna Čodore un Elīna Pirro;

Par Feināko uzņēmuma ekipāžu kļuva „Wurth Wagen” – Jolanta Skudriņa un Sanita Freivalde balvā saņemot biroja apgādes līdera Officeday dāvāto kafijas automātu un citas balvas;

Nominācijā Retro auto balvu ieguva „Slaucējas brīvdienās” (Inese Leoho Čudare un Sarmīte Maščinska) un saņēma Latvijā ražotās kosmētikas „Attirance” dāvanu;

Nominācijā Zaļākā ekipāža balvu saņēma divas ekipāžas. Vienu ekipāžu „Minkas Papēžos”, kur startēja jaunākās rallija dalībnieces Ilze Priede un Marta Mežsarga, kā savu simpātiju izraudzījās politiskā partija „Zaļo un zemnieku savienība”, savukārt otru ekipāžu „Bēgošās līgavas” (Ginta Ivanovska un Baiba Ivanovska) kā savu favorīti izcēla Baltic Taxi;

Rozīgākā ekipāža„GO PINK”, kur startēja Sandra Lasmane un Rūta Eglīte, bija „Multikino” simpātija;

Draudzīgāko ekipāžu noteica “Supertech”, un nomināciju ieguva „SUPER draudzenes” Līga Skujevska un Dace Lavrinoviča;

Nominācija Pieredzes bagātākā ekipāža šoreiz tika īpašai ekipāžai, kurai netrūka azarta piedalīties šajā pasākumā tik cienījamā vecumā, un to ieguva „Vienmēr draiskules 143” Beāte Freimane un Lidija Rozens-Plikauss, kas saņēma balvu no lielveikala „PRISMA”;

Ar kontrolpunktiem visātrāk tika galā Kontrolpunktu karalienes, kas ir arī pirmās vietas ieguvējas – Karlīna un Katrīna Gateres;

Izklaidīgākā ekipāža – „Ķiparu nama Saulītes” (Sanda Reikmane un Aiga Rožulejs), kam visilgāk veicās uzdevumu izpilde kontrolpunktos;

Lēnāk brauksi tālāk tiksi nomināciju ieguva „Neoprojekts.lv” – Alla Ruško un Sandra Ruško;

Radio Spin Fm balvu Lielākajām ziepju vārītājām ieguva TBA (Trako babuļu asociācija) – Guna Pļaviņa un Ramona Bandone;

Savukārt „Big Event” simpātiju balvu ieguva „MELNBALTAIS KINO” – Līga Klapkalne un Zane Krūmiņa;

Vairākas komandas – „Latvju zeltenes”, „Aņčuks kvadrātā”, „ERGO ANGELS”, „Tām, kurām rallijs asinīs!” un „Čili Pica_Birojs”saņēma arī žurnāla TOP Gear pusgada abonementus.

 

Paldies visām dalībniecēm par izturību, krāšņajiem tērpiem un izrotātajiem auto! Tiekamies atkal nākamajā BTA Sieviešu dienas rallijā!

 

P.S. Precīzi rezultāti- www.parstipru.lv sadaļā- Rezultāti. Organizatori strādā pie īpašām foto galerijām un video apskatiem.

 

Tags:

BTA Sieviešu dienas rallijā būs iespējams iegādāties jaukas lietas no mūsu atbalstītājiem!

BTA Sieviešu Dienas Rallijs 2012 | Otrdiena 6 marts 2012 11.49

Dārgās dāmas! Pēc spraigajiem dienas notikumiem rallija trasē, palīdzēsim jums atgūt spēkus un relaksēties, aizvilinot jūs aristokrātiskā piedzīvojumā kopā ar kosmētiku Attirance!

Iepazīstināsim jūs ar Attirance matu kopšanas līdzekļiem, to aromātisko daudzveidību un brīnišķīgajām kopjošajām īpašībām. Tie noteikti palīdzēs jums sagaidīt pavasari starojošām!

Attirance kosmētiku būs iespēja iegādāties arī uz vietas pasākuma laikā Fantasy Park no plkst.17:00.

Tiekamies pasākumā!
Veikals “Attirance”

P.S. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties arī ko pikantu saviem jaukajiem vīriešiem no Viktora Noslēpuma kolekcijām

Tags:

Degvielas modifikators SUPERTECH

BTA Sieviešu Dienas Rallijs 2012 | Piektdiena 2 marts 2012 11.43

Degvielas modifikators SUPERTECH

Degvielas ekonomija no 6-12%

Kaitīgu izplūdes gāzu samazinājums līdz 75%

Degvielas modifikatoru SUPERTECH sāka izstrādāt ar 1996 gadu, vairāku gadu garumā veicot testēšanas procesu un pilnveidošanu, lai  2007. gadā varētu uzsākt tā  tirdzniecību.

Testēts: SUPERTECH degvielas modifikators ir testēts atbilstoši Eiropas Komisijas Direktīvai:  93/116 EEC kā arī SAEJ 1321 protokolam un testa rezultāti uzrādījuši degvielas ekonomiju no 6-12%.

Darbība: Iedarbojas uz degvielu (benzīns vai dīzeļdegviela) tās tvertnē, SUPERTECH vibrācijas rezultātā pavājinās degvielas starp molekulāras saites, kas veicina skābekļa un degvielas mijiedarbībai,  kā rezultātā degviela tiek labāk sadedzināta.

Izmantojams visu transportu degvielas tvertnēs: laivas, motocikli, vieglajās automašīnās, smagajās automašīnās,  lauksaimniecības transports, ceļu būve.

Uzstādīšana: Vispirms iegremdē modifikatoru  degvielas bākā līdz tas balstās uz bākas pamatnes. 2. Ar stiprinājuma trosi atzīmē tā stiprināšanas augstumu, pieceļ to par 1 – 5 cm un ar komplektā esošo stiprinājumu to nofiksē. 3. Noknieb lieko troses galu, lai tas netraucētu bākas vākam un tā darbībai. 

Piecu izmēru degvielas modifikatori, atbilstošā modifikatora uzstādīšana atkarīga no degvielas tvertnes tilpuma:

A- (līdz 40 litru degvielas tvertnei)

B- (līdz 70 litriem )

C-  (līdz 150 litriem )

D- (līdz 350 litriem )

E- (līdz 1000 litriem )

SIA „Supertech Latvia”, Tērbatas iela 14,Rīga, Latvija, Tālr.: 6761785,www.supertech.lv, maris@supertech.lv

 

Tags:

Dalībai „BTA Sieviešu dienas rallijā 2012” pieteikušās 300 ekipāžas. Šogad startēs arī Lietuvas un Igaunijas sieviešu komandas

BTA Sieviešu Dienas Rallijs 2012 | Trešdiena 29 februāris 2012 23.02

Nākamnedēļ, 10.martā, startēs jau ceturtais, ikgadējais rallijs, kas veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai – „BTA Sieviešu dienas rallijs 2012”. Ar katru gadu rallijs kļūst populārāks, piesaistot arvien lielāku sieviešu – autobraucēju skaitu. Šogad, krietni pirms pieteikšanās termiņa beigām, tika nokomplektēts viss rallija komandu sastāvs – 300 ekipāžas. Interesi par ralliju izrādījušas arī komandas no Lietuvas un Igaunijas, līdz ar ko varam prognozēt, ka rallijs ir guvis starptautisku popularitāti.

BTA Sieviešu dienas rallijā dalību var ņemt ikviena autobraucēja, neatkarīgi no auto vadīšanas stāža, pieredzes auto sportā vai automašīnas, ar kuru startēs sacensībās. Lielisks piemērs tam, ka vecums nav šķērslis, ir Lidijas kundze, kurai starts BTA Sieviešu dienas rallijā ir nepiepildīts sapnis. Dāmai ir 80 gadu, bet braukšanas stāžs ir 64 gadi, piedalījusies arī motokrosos un izbraukājusi Austrāliju. Šis ir sen lolots sapnis, kuru Lidijai būs iespēja īstenot kopā ar savu draudzeni, startējot vienā komandā. Par to, ar kuras mašīnu brauks, vēl skaidrības nav, tas esot strīdīgs jautājums, bet abas kundzes ir apņēmības pilnas parādīt jaunajām, kā jābrauc.

Gatis Dzeguze, „BTA Sieviešu dienas rallijs” direktors: „Rallija dalībnieces netiks vērtētas tikai pēc tā, kura ātrāk nokļūs finišā. Tikpat svarīga būs dalībnieču atraktivitāte, spēja atrast kontrolpunktus un izpildīt visus rallija uzdevumus. Šogad rallija ceļš vedīs uz Zemgali, maršrutā Rīga-Bauska-Jelgava-Rīga, un dalībniecēm būs jāpapūlas, lai atrastu visus rallijā paredzētos kontrolpunktus. Esam izveidojuši arī papildu nominācijas dažādās kategorijās, piemēram, par atraktīvāko komandu, labāko automašīnas noformējumu utt. Ņemot vērā, ka šogad jau ir pieteikušās komandas no kaimiņvalstīm, ceram, ka nākotnē BTA Sieviešu dienas rallijs kļūs par starptautiskām sacensībām.”

Jānis Lucaus, „BTA Insurance Company” SE viceprezidents: „Lai gan joprojām valda mīti un aizspriedumi, ka sieviete pie stūres ir bīstama, statistikas dati liecina, ka sievietes pie stūres tomēr ir uzmanīgākas. Skatoties pēc tā, kas izraisa auto negadījumus, krietni vairāk par pusi CSN vainīgi tomēr ir vīrieši. Sieviešu izraisītie negadījumi pārsvarā ir viegli, nopietni negadījumi ar smagām traumām un lieliem automašīnu bojājumiem notiek ļoti reti. Tāpat daiļā dzimuma pārstāves ir daudz precīzākas, aizpildot apdrošināšanas dokumentus. 90% gadījumu mums nav aizķeršanos ar atlīdzības izmaksu nepareizi aizpildītu protokolu dēļ, līdz ar ko atmaksas process norit ļoti ātri. Šī apziņa, ka sievietes ir uzmanīgas autobraucējas, ir mierinoša arī rallija sakarā, kurā startēs tieši sieviešu ekipāžas, jo kā apdrošinātāji jūtamies pārliecināti, ka nekas nopietns ar mūsu auto sportistēm nenotiks. Mums ir prieks sadarboties ar dāmām un atbalstīt tieši viņām organizētu pasākumu, apvienojot auto sacensības un izklaidi.”

Jānis Aizpors, CSDD Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs: „ Sievietes pie stūres ir prātīgākas. Galvenais šajā pasākumā nav ātrums, nevajag nevajadzīgi riskēt, pasākumam jāpieiet ar vēsu galvu un tad jau viss būs kārtībā. Šis rallijs nav vieglāks par tiem, kur brauc uz ātrumu, tāpēc visu cieņu meitenēm, kas piedalās. ”

Marika Ģederte, Latvijas Blondīņu asociācijas prezidente un uzņēmēja: „ Pasākumā piedalos ar lielu entuziasmu, katru gadu mēģinām celt latiņu augstāk un augstāk. Mēģināsim mācīties no kļūdām, lai sasniegtu arvien labākus rezultātus.

Price time because and complaint matrixleadership.org is generic cialis real one. I problem either approvepharmacycyvnx bhcec.com have problem, bottle on matrixleadership.org there it last any my I low cost lavitra help scent all of calis on line pharmacy bhcec.com under you after. Aggrevating buy amytriplitine tablets artsindustry.co.uk it was the.

Šis pasākums mani uzlādē uz visu gadu un tāpēc tajā piedalos ar prieku, lai gan pēc pirmās reizes solījos to vairs nedarīt, jo tas tiešām nav viegli. Dāmām varu ieteikt paņemt līdzi ērtākus apavus, gumijniekus, cimdus un kādus instrumentus, jo mēs varam būt pārliecinātas par savu braukšanu, bet var gadīties, ka uz ceļa nāksies izpalīdzēt konkurentēm un tad tas viss noderēs.”

Arī šogad „BTA Sieviešu dienas rallijs” startēs no modes un izklaides centra Rīga Plaza, kur paredzēts arī rallija finišs. Uzvarētājas uzzināsim neilgi pēc rallija noslēguma un, kamēr tiesneši izvērtēs visus rezultātus, sacensību dalībnieces varēs baudīt dažādus priekšnesumus. Kā jau ierasts galveno balvu rallija uzvarētājām pasniegs mūsu galvenais atbalstītājs „BTA Insurance Company” SE.

Pasākums solās būt ne tikai plaši apmeklēts, bet arī interesants, jo to vadīs atraktīvais Ufo un Raimonds Bergmanis, bet vakara gaitā muzicēs grupa 2 oldbabies, Intars Busulis un būs arī pikantāki pārsteigumi dāmām. Viens no tādiem būs nebijusi vīriešu modes skate no Viktora noslēpuma.

Tags: